Zjistili jsme, že používáte zastaralý prohlížeč, který není kompatibilní s naším webem.
Toggle navigation
Společnost
Akademie
Přidružení
Atleti
Přihlásit se
Vytvořit účet
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
BJJAO LEAGUE
Information
Events
Membership
Athletes
Rankings
bjjao.com
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
BJJAO LEAGUE
Information
Events
Membership
Athletes
Rankings
bjjao.com
Účet
Přihlásit se
Vytvořit účet
Společnost
Akademie
Přidružení
Atleti
BJJ AUTUMN AUSTRALIAN OPEN 2021
16 May
Registrovat
Informace
Účastníci
Zápasy
Skupiny a časový program
Výsledky
Registrovat
Výsledky
Top lists
Ranking
Fastest Submission
Last calculated před 5 hodinami
Rankings
Fastest Submission
1.
Tyler Bernardo
Australia
00:08
Minutes
5
Wins
0
Losses
2
0
0
2.
Amaris Villanueva
Australia
00:10
Minutes
3
Wins
1
Losses
2
0
0
3.
Maverick Turner
Australia
00:12
Minutes
3
Wins
1
Losses
1
1
0
4.
Jay J Sharman
Aboriginal Australian
00:13
Minutes
4
Wins
0
Losses
2
0
0
5.
Kaito Tamura
Japan
00:14
Minutes
4
Wins
1
Losses
1
1
0
6.
Caique Duff
Australia
00:16
Minutes
5
Wins
0
Losses
2
0
0
7.
Archie Windle
Aboriginal Australian
00:16
Minutes
4
Wins
0
Losses
2
0
0
8.
Matthew Clarke
Australia
00:19
Minutes
4
Wins
2
Losses
1
0
1
9.
Sebastian Attard
Australia
00:20
Minutes
8
Wins
2
Losses
1
2
0
10.
Daniel Palermo
Australia
00:22
Minutes
4
Wins
2
Losses
1
1
0
11.
Ocean Mellor
Australia
00:22
Minutes
3
Wins
2
Losses
0
1
1
12.
Michael Kennedy
Australia
00:29
Minutes
4
Wins
0
Losses
2
0
0
13.
Joey Parr
Australia
00:29
Minutes
4
Wins
0
Losses
1
0
0
14.
Manolo Marquez
Australia
00:34
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
15.
Kai Vogel
Australia
00:35
Minutes
3
Wins
1
Losses
1
0
1
16.
Vegas Castle
New Zealand
00:36
Minutes
3
Wins
0
Losses
2
0
0
17.
Bhima Rowe
Australia
00:38
Minutes
4
Wins
1
Losses
1
0
1
18.
Koa Mueller
Australia
00:40
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
19.
Will Brook
Australia
00:42
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
20.
Zac Young
Aboriginal Australian
00:45
Minutes
2
Wins
3
Losses
0
1
0
21.
Noah Pimentel
Brazil
00:45
Minutes
4
Wins
1
Losses
1
1
0
22.
Brodie Hardman
Aboriginal Australian
00:46
Minutes
1
Wins
3
Losses
1
0
1
23.
Carlo De Angelis
Japan
00:46
Minutes
4
Wins
1
Losses
1
0
1
24.
Cherith White
Australia
00:49
Minutes
4
Wins
1
Losses
1
1
0
25.
Braxtyn Ardler
Aboriginal Australian
00:52
Minutes
5
Wins
1
Losses
1
1
0
26.
Tyson Schellhammer
Australia
00:52
Minutes
4
Wins
0
Losses
2
0
0
27.
Aydon-Lee Ovseev
Australia
00:54
Minutes
2
Wins
2
Losses
1
1
0
28.
Jackson Passfield
Australia
00:54
Minutes
8
Wins
0
Losses
2
0
0
29.
Jorja Sharman
Aboriginal Australian
00:54
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
30.
Damien Williams
Australia
00:57
Minutes
2
Wins
0
Losses
2
0
0
31.
Maximiliam Maxi Godbee
Australia
00:59
Minutes
4
Wins
0
Losses
2
0
0
32.
Rhys Allan
Australia
01:04
Minutes
13
Wins
0
Losses
4
0
0
33.
Josh Trowbridge
Australia
01:06
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
34.
Isaiah Clark
Australia
01:14
Minutes
3
Wins
1
Losses
1
1
0
35.
Linken Langford
Australia
01:17
Minutes
4
Wins
2
Losses
1
1
0
36.
Lewis Cunynghame
Australia
01:17
Minutes
4
Wins
0
Losses
2
0
0
37.
Xavier Raso
Australia
01:18
Minutes
2
Wins
1
Losses
1
0
0
38.
Tito John Carle
Australia
01:18
Minutes
6
Wins
1
Losses
1
0
1
39.
Thoran Schellhammer
Australia
01:25
Minutes
4
Wins
0
Losses
2
0
0
40.
Kieran Wilkinson
United Kingdom
01:26
Minutes
5
Wins
1
Losses
1
0
1
41.
Ava Calleja
Australia
01:26
Minutes
4
Wins
0
Losses
2
0
0
42.
Max Young
Australia
01:27
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
43.
Steele Zamorski
Australia
01:27
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
2
0
44.
Locksley Phillips
Australia
01:27
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
0
1
45.
Luka Lewis
South Africa
01:27
Minutes
3
Wins
2
Losses
0
0
1
46.
Bailey Theobald
Australia
01:28
Minutes
3
Wins
1
Losses
0
1
0
47.
Jesse Morabito
Australia
01:28
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
48.
Caleb Doevendans
Australia
01:31
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
49.
Ben Moody
Australia
01:31
Minutes
1
Wins
2
Losses
1
0
1
50.
Satoru Schwalger
Australia
01:35
Minutes
4
Wins
0
Losses
2
0
0
51.
Nick Cridland
Australia
01:36
Minutes
5
Wins
2
Losses
1
1
0
52.
Leonardo Smith
Australia
01:36
Minutes
4
Wins
0
Losses
2
0
0
53.
Rhys Dorreen
Australia
01:40
Minutes
1
Wins
0
Losses
1
0
0
54.
Yan Balladi
Brazil
01:41
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
55.
Jett Zielski
Australia
01:43
Minutes
1
Wins
3
Losses
0
2
0
56.
Skyla Lange
Australia
01:47
Minutes
2
Wins
2
Losses
1
1
0
57.
Sky Brebner
Australia
01:48
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
0
1
58.
Miriam Inkora
Australia
01:49
Minutes
2
Wins
1
Losses
1
0
0
59.
Micael Shai
Australia
01:49
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
1
0
60.
Robert Hastings
Australia
01:51
Minutes
3
Wins
2
Losses
0
0
1
61.
Harry Watson
Australia
01:56
Minutes
6
Wins
1
Losses
1
1
0
62.
Sade Hughes
Australia
01:59
Minutes
2
Wins
2
Losses
1
1
0
63.
Paul Wintle
Australia
02:02
Minutes
7
Wins
0
Losses
2
0
0
64.
Will Alexander
Australia
02:04
Minutes
3
Wins
2
Losses
0
0
2
65.
Phoenix Brebner
Australia
02:06
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
66.
Hudson Lee
Australia
02:08
Minutes
3
Wins
2
Losses
1
1
0
67.
Oscar Svensen
Australia
02:12
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
68.
Nixon Fraser
Australia
02:13
Minutes
3
Wins
1
Losses
1
1
0
69.
Jarrad Koina
Australia
02:20
Minutes
3
Wins
3
Losses
0
1
1
70.
Chilli Harel
Australia
02:25
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
71.
Lava Lopez
Australia
02:36
Minutes
3
Wins
1
Losses
2
0
0
72.
Luke Travers
Aboriginal Australian
02:39
Minutes
5
Wins
4
Losses
0
1
0
73.
Kristy Mayocchi
Australia
02:49
Minutes
1
Wins
0
Losses
1
0
0
74.
Marley Gleaves
Australia
02:54
Minutes
5
Wins
0
Losses
2
0
0
75.
Nuala Doyle
Australia
02:55
Minutes
4
Wins
1
Losses
1
0
1
76.
David Liu
New Zealand
02:57
Minutes
1
Wins
0
Losses
1
0
0
77.
Kim Charlotte Schoellkopf
Australia
02:57
Minutes
1
Wins
2
Losses
1
2
0
78.
Jake Roberts
Australia
02:59
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
79.
Corey Roberts
Australia
03:00
Minutes
4
Wins
3
Losses
0
1
1
80.
Nathaniel Fahey
Australia
03:07
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
1
81.
Leah Gordon
Australia
03:11
Minutes
6
Wins
0
Losses
2
0
0
82.
Ruby Walder
Australia
03:25
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
83.
James Davies
Australia
03:28
Minutes
4
Wins
1
Losses
1
0
1
84.
Scott Walker
New Zealand
03:32
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
85.
Jarrod Plumb
Australia
03:36
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
2
86.
Cameron Smith
Scotland
03:40
Minutes
6
Wins
4
Losses
0
2
0
87.
Benedict Meany
Australia
03:52
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
1
0
88.
Nick Radovic
Australia
03:56
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
1
89.
Carli Underwood
Australia
04:13
Minutes
2
Wins
0
Losses
2
0
0
90.
Patrick Mielcarz
Australia
04:14
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
0
1
91.
Timothy Schultz
Australia
04:15
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
0
0
92.
Cody Underwood
Australia
04:20
Minutes
2
Wins
4
Losses
0
0
0
93.
Uros Culic
Serbia
04:32
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
94.
Jevan Mills
Australia
04:33
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
0
1
95.
Barry Foord
Australia
04:55
Minutes
5
Wins
4
Losses
0
1
0
96.
Blake Capararo
Australia
05:00
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
0
1
97.
Chris Power
Australia
05:51
Minutes
8
Wins
5
Losses
0
3
0