Zjistili jsme, že používáte zastaralý prohlížeč, který není kompatibilní s naším webem.
Toggle navigation
Společnost
Akademie
Přidružení
Atleti
Přihlásit se
Vytvořit účet
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
BJJAO LEAGUE
Information
Events
Membership
Athletes
Rankings
bjjao.com
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
BJJAO LEAGUE
Information
Events
Membership
Athletes
Rankings
bjjao.com
Účet
Přihlásit se
Vytvořit účet
Společnost
Akademie
Přidružení
Atleti
BJJ Summer Australian Open 2020
15 Nov
Registrovat
Informace
Účastníci
Zápasy
Skupiny a časový program
Výsledky
Registrovat
Výsledky
Top lists
Ranking
Fastest Submission
Last calculated před 6 hodinami
Rankings
Fastest Submission
101.
Byron Schipplock
Australia
02:55
Minutes
5
Wins
0
Losses
2
0
0
102.
Sommer Crouch
Australia
02:57
Minutes
3
Wins
0
Losses
2
0
0
103.
Caylee Austin
Australia
02:58
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
0
1
104.
DAVID ELDRIDGE
Australia
03:00
Minutes
2
Wins
5
Losses
0
0
2
105.
Lewis Degenhardt
Australia
03:04
Minutes
3
Wins
2
Losses
1
1
0
106.
WESLEY PACHECO
Brazil
03:05
Minutes
2
Wins
1
Losses
1
0
0
107.
Brett Graham
Australia
03:06
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
2
0
108.
ADAM CARLE
Australia
03:08
Minutes
3
Wins
2
Losses
1
0
0
109.
Connor Cassidy
Australia
03:20
Minutes
1
Wins
4
Losses
0
2
0
110.
Conor Keane
Australia
03:20
Minutes
7
Wins
4
Losses
0
2
1
111.
Liam Pride
Australia
03:23
Minutes
4
Wins
2
Losses
0
0
1
112.
Nicholas Pickering
Australia
03:25
Minutes
3
Wins
2
Losses
0
1
0
113.
Seth Quinn
Australia
03:27
Minutes
3
Wins
2
Losses
1
0
1
114.
Alex King
Australia
03:28
Minutes
5
Wins
1
Losses
1
0
0
115.
Patrick Basso
Brazil
03:29
Minutes
5
Wins
1
Losses
1
0
0
116.
Dirceu Neto
Brazil
03:37
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
0
0
117.
Ethan Summerville
Australia
03:40
Minutes
3
Wins
2
Losses
0
0
1
118.
Jarred Rayner
Australia
03:42
Minutes
4
Wins
4
Losses
0
0
0
119.
Rebecca Berling
Sweden
03:45
Minutes
3
Wins
2
Losses
1
0
2
120.
James Hylton-Cummins
Australia
03:49
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
0
121.
Lachlan Thorpe
Australia
03:54
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
122.
Dylan Felton
New Zealand
04:10
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
2
0
123.
Tetley Bryant
Australia
04:23
Minutes
2
Wins
1
Losses
1
0
0
124.
Brigette Jensen
Australia
04:33
Minutes
4
Wins
0
Losses
2
0
0
125.
Ishaan Rai
Australia
04:38
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
126.
Matthew Purdy
Australia
04:40
Minutes
4
Wins
2
Losses
1
0
1
127.
Bradley Carroll
Australia
04:42
Minutes
3
Wins
2
Losses
0
0
1
128.
Edward Cootes
Australia
05:00
Minutes
3
Wins
1
Losses
0
1
0
129.
JO-ANNE KIELY
Australia
05:11
Minutes
4
Wins
2
Losses
1
1
1
130.
Danielle Curtis
Australia
05:25
Minutes
4
Wins
2
Losses
1
1
1
131.
Callan Mendyk
Australia
05:58
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
1
0
132.
Pablo Rafael
Brazil
06:18
Minutes
6
Wins
3
Losses
0
2
0
‹
1
2
›