Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Open Weight Gi | Cash Division* / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
24
Gotowy
Jordan Owen
Southern Cross Jiu-Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:22
Ben Bucholtz Jiu Jitsu Fighters Academy
Girls Gi / Intermediate / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
25
Gotowy
Tess McComish
SJJA Team
Skyla Lange Rogue MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
Boys No-Gi / Advanced / Teen II (14yrs) / -50 kg
(Day 1)
28
Gotowy
Eemil Iivonen
SJJA Team
Lenyx Laki SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Intermediate / Junior II (11yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
2-25
Gotowy
Aydon-Lee Ovseev
Gracie Barra Noosa
Wygrana na punkty - 04:00
Charlie Rice SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Male Open Weight Gi | Cash Division* / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
22
Gotowy
Harry Stankovic
Northern Beaches Jiu-Jitsu Academy
Baide Simpson FAIRFIELD MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41
Boys No-Gi / Advanced / Teen II (14yrs) / Above 70 kg
(Day 1)
30
Gotowy
Makani Gray
Galeb Brothers BJJ
Marcus Mctaggart Gracie Barra Pymble Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Boys No-Gi / Mixed / Teen II (14yrs) / -66 kg
(Day 1)
30
Gotowy
Jake Austin
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
David Greenhalgh Portal Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:26
Mixed No-Gi / Novice / Pee Wee III (9yrs) / -28 kg
(Day 1)
1-29
Gotowy
Johnny Quinn
Team Lead
Cherith White Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -69,0 kg (Light)
(Day 1)
26
Gotowy
Orson McComish
BRODIE MAYOCCHI Fusion Fight and Fitness Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:38
Boys No-Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / -37 kg
(Day 1)
28
Gotowy
Paulo Uhl
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Maximiliam (Maxi) Godbee LEGACY Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Male Open Weight Gi | Cash Division* / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
23
Gotowy
Nelson Ferreira
Collective Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:13
Josh Lane TA | BYRON BAY
Male Open Weight Gi | Cash Division* / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
26
Gotowy
Jacob Cutler
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
Jordan Owen Southern Cross Jiu-Jitsu Academy
Mixed No-Gi / Novice / Pee Wee III (9yrs) / -25 kg
(Day 1)
1-27
Gotowy
Carlo De Angelis
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Mariah Williams TA | BYRON BAY
Mixed No-Gi / Intermediate / Pee Wee II (8yrs) / -25 kg
(Day 1)
2-35
Gotowy
Rhodes Ropati
Galeb Brothers BJJ
Kaito Tamura Gracie Barra Sydney Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Boys No-Gi / Mixed / Junior I (10yrs) / -31 kg
(Day 1)
29
Gotowy
Benjamin Barton-Harvey
LEGACY
Harry Rice SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrana na punkty - 04:00
Girls No-Gi / Intermediate / Junior III (12yrs) / -50 kg
(Day 1)
35
Gotowy
Annalise Slonim
LEGACY
Wygrana na punkty - 04:00
Sade Hughes Team Lead
Boys No-Gi / Intermediate / Junior I (10yrs) / -37 kg
(Day 1)
29
Gotowy
Montagu Soldo
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Noah Pimentel Fight Club Jiu Jitsu Australia Wygrana na punkty - 04:00
Mixed No-Gi / Novice / Pee Wee III (9yrs) / -28 kg
(Day 1)
1-30
Gotowy
Johnny Quinn
Team Lead
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Cherith White
Boys Gi / Intermediate / Junior II (11yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
2-27
Gotowy
Aydon-Lee Ovseev
Gracie Barra Noosa
Wygrana na punkty - 04:00
Charlie Rice SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Male Open Weight Gi | Cash Division* / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
24
Gotowy
Dylan Trapman
Galeb Brothers BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Steven Hord Chincogan peak martial arts
Boys No-Gi / Advanced / Teen II (14yrs) / -58 kg
(Day 1)
31
Gotowy
Jake Young
Rogue MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:47
Michael Kennedy Broz Martial Arts
Mixed No-Gi / Novice / Pee Wee III (9yrs) / -25 kg
(Day 1)
1-28
Gotowy
Nixon Fraser
Legacy Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Mariah Williams TA | BYRON BAY
Boys No-Gi / Advanced / Teen II (14yrs) / Above 70 kg
(Day 1)
31
Gotowy
Cayden Mercer
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Dre ARROWSMITH CMBT Training Centre Wygrana na punkty - 04:00
Boys No-Gi / Intermediate / Junior I (10yrs) / -37 kg
(Day 1)
30
Gotowy
Zac Young
Empire Martial Arts
Wygrana na punkty - 04:00
James Barton-Harvey LEGACY
Male Open Weight Gi | Cash Division* / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
25
Gotowy
Charles Rich
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Ian Ellis Rogue MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:53
Boys No-Gi / Mixed / Teen II (14yrs) / -66 kg
(Day 1)
31
Gotowy
Burnum Gerard
Jake Austin SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Mixed No-Gi / Novice / Pee Wee III (9yrs) / -28 kg
(Day 1)
1-31
Gotowy
Johnny Quinn
Team Lead
Cherith White Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Boys No-Gi / Advanced / Teen II (14yrs) / -42 kg
(Day 1)
33
Gotowy
Thoran Schellhammer
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:37
Jack Wise SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Girls No-Gi / Mixed / Teen II (14yrs) / -46 kg
(Day 1)
Gotowy
Sofia Rezai-Smyth
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
Lara Loqdowns
Boys No-Gi / Mixed / Teen II (14yrs) / -66 kg
(Day 1)
32
Gotowy
Kees Luffman
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
David Greenhalgh Portal Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Mixed No-Gi / Intermediate / Pee Wee II (8yrs) / -25 kg
(Day 1)
2-33
Gotowy
Stevie Rizzo
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kaito Tamura Gracie Barra Sydney Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:16
Male Open Weight Gi | Cash Division* / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
21
Gotowy
BRODIE MAYOCCHI
Fusion Fight and Fitness
Wygrana na punkty - 06:00
Wade Smith Portal Brazilian Jiu Jitsu