Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / General / Junior I (10yrs) / -36.2 kg
(Day 1)
Gotowy
Maddox Fragar
Flow Martial Arts Coolangatta
Maximiliam (Maxi) Godbee LEGACY Wygrana walkowerem
Girls Gi / Novice / Junior I (10yrs) / -36.2 kg
(Day 1)
2-21
Gotowy
Unknown User
Team Compton
Isabel Hudson Portal Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Boys No-Gi / General / Pee Wee II (8yrs) / -25 kg
(Day 1)
1-27
Gotowy
Bodhi Bridge
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Tulley Sandberg Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Boys No-Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -31 kg
(Day 1)
21
Gotowy
Kasch Maunder
De Been 100% Jiu Jitsu
Zachary Lange Rogue MMA Wygrana na punkty - 03:00
Girls Gi / Novice / Teen II (14yrs) / -60.5 kg
(Day 1)
27
Gotowy
Elemarni Smallwood
Collective Martial Arts
India Rose Frith Point Break Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / General / Junior I (10yrs) / -39.3 kg
(Day 1)
23
Gotowy
Caitanya Barnett
Flow Martial Arts Coolangatta
Sky Brebner TA | BYRON BAY Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Mix No-Gi / Novice / Pee Wee I (7yrs) / -25 kg
(Day 1)
1-26
Gotowy
Ben Shepherd
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Eva Puljich Team Lead
Boys Gi / General / Teen I (13yrs) / -56.5 kg
(Day 1)
2-19
Gotowy
Daniel Hawker
Flow Martial Arts Coolangatta
Caleb Doevendans Flow Martial Arts Coolangatta Wygrana na punkty - 04:00
Boys No-Gi / Novice / Mighty Mite II (5yrs) / -22 kg
(Day 1)
26
Gotowy
Jay Rawlinson
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
M8y Marco Tamayo Gracie Barra Surfers Paradise Wygrana na punkty - 02:00
Boys Gi / General / Teen I (13yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
26
Gotowy
Harry Barber
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:13
Rama Barnett Flow Martial Arts Coolangatta
Girls Gi / Novice / Teen II (14yrs) / -65.0 kg
(Day 1)
Gotowy
Keira Payne
Team Compton
Betty Cornell De Been 100% Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
9
Gotowy
Romain Delaire
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Dan Allport The Agoge Brazilian Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Boys No-Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -31 kg
(Day 1)
23
Gotowy
Lincoln Walker
De Been 100% Jiu Jitsu
Zachary Lange Rogue MMA Wygrana na punkty - 03:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
13
Gotowy
Bailey Hendy
Life BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:07
Finley Watson SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -74,0 kg (Middle)
(Day 1)
30
Gotowy
Josh Trowbridge
Boonchu
Dominic Terrence Lim Team Compton Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:53
Boys No-Gi / General / Pee Wee II (8yrs) / -25 kg
(Day 1)
1-28
Gotowy
Bodhi Bridge
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Tulley Sandberg Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Wygrana na punkty - 03:00
Male Gi / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
20
Gotowy
Sunny Matheson
One Purpose BJJ
Wygrana na punkty - 06:00
Ramon Stubbs Carlson Gracie Gold Coast
Girls Gi / Novice / Junior III (12yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
24
Gotowy
Unknown User
Team Compton
Delphin Yaffa-Green Point Break Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Girls Gi / Novice / Junior I (10yrs) / -36.2 kg
(Day 1)
2-22
Gotowy
Unknown User
Team Compton
Grace Stevenson Empire Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
Boys Gi / General / Teen I (13yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
27
Gotowy
Daniel Svoboda
CAZA BJJ Australia
Phoenix Brebner TA | BYRON BAY Wygrana na punkty - 04:00
Girls No-Gi / Novice / Pee Wee I (7yrs) / -31 kg
(Day 1)
24
Gotowy
Rachel Dwyer
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Madison Aslin Portal Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Girls No-Gi / Novice / Pee Wee III (9yrs) / -28 kg
(Day 1)
1-30
Gotowy
Indiana Taylforth
Fighters Haven
Wygrana na punkty - 03:00
Mariah Williams TA | BYRON BAY
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
21
Gotowy
Cobi Jones
Gracie Barra Shellharbour
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:45
Kogar Cetinich LEGACY
Mix No-Gi / Novice / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(Day 1)
31
Gotowy
Ace Callanan
Point Break Brazilian Jiu Jitsu/ Peter De Been
Brodie Law Galeb Brothers BJJ Wygrana na punkty - 02:00
Boys Gi / General / Teen III (15yrs) / Above 73.0 kg
(Day 1)
30
Gotowy
Oliver Silvestro
High Rollers
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Makani Gray Galeb Brothers BJJ
Boys Gi / General / Teen I (13yrs) / -56.5 kg
(Day 1)
2-20
Gotowy
Charlie Rice
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Emile Pancirov Fusion Fight and Fitness Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Boys No-Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -28 kg
(Day 1)
28
Gotowy
Tyler Diamond
Alessandro Imamura TA | BYRON BAY Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
16
Gotowy
Chris Scandolera
Gracie Barra Surfers Paradise
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 04:31
Caleb Rees SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Boys No-Gi / General / Pee Wee II (8yrs) / -25 kg
(Day 1)
1-29
Gotowy
Bodhi Bridge
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Tulley Sandberg Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Wygrana na punkty - 03:00
Boys No-Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -31 kg
(Day 1)
22
Gotowy
Kasch Maunder
De Been 100% Jiu Jitsu
Lincoln Walker De Been 100% Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
Boys Gi / General / Teen I (13yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
28
Gotowy
Harry Barber
Phoenix Brebner TA | BYRON BAY Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
22
Gotowy
Bhima Rowe
Collective Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:34
Ken Richardson Rogue MMA