Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / General / Teen II (14yrs) / -66 kg
(Day 1)
2-32
Acabado
Michael Kennedy
Broz Martial Arts
Won by Submission - 00:46
David Greenhalgh Portal Brazilian Jiu Jitsu
Girls No-Gi / Novice / Junior III (12yrs) / -49 kg
(Day 1)
1-43
Acabado
Nuala Doyle
Team Lead
Won by points - 04:00
Elliot Van Der Kley Fight Club Jiu Jitsu Australia
Girls No-Gi / General / Junior III (12yrs) / -46 kg
(Day 1)
2-35
Acabado
Lava Lopez
Team Lead
Won by Submission
Keira Millar Collective Martial Arts
Mixed No-Gi / General / Pee Wee III (9yrs) / -31 kg
(Day 1)
2-38
Acabado
Cherith White
Won by Decision - 03:00
Nixon Van Der Kley Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male No-Gi / White / Adult / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Day 1)
52
Acabado
Alan Foley
TA | BYRON BAY
Won by points - 05:00
James Clerke Cris Hisa BJJ Team
Female Gi / White / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Day 1)
30
Acabado
Charmaine Cielo
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Alice Grieve TA | BYRON BAY Won by points - 05:00
Boys No-Gi / General / Junior III (12yrs) / -43 kg
(Day 1)
1-41
Acabado
Chilli Dekker
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Maverick Turner Fight Club Jiu Jitsu Australia Won by Submission - 01:10
Mixed No-Gi / General / Pee Wee III (9yrs) / -31 kg
(Day 1)
2-39
Acabado
Hayato Schwalger
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by points - 03:00
Cherith White
Girls No-Gi / Novice / Junior III (12yrs) / -49 kg
(Day 1)
1-44
Acabado
Nuala Doyle
Team Lead
Won by points - 04:00
Elliot Van Der Kley Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male No-Gi / White / Adult / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Day 1)
50
Acabado
Samuel Holland
Open Mat Jiu Jitsu
Chris McPhillips Axis Jiu-Jitsu Academy Australia Won by points - 05:00
Mixed No-Gi / General / Pee Wee III (9yrs) / -31 kg
(Day 1)
2-40
Acabado
Phoenix Elbeb
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by Submission - 02:41
Nixon Van Der Kley Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male No-Gi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Day 1)
35
Acabado
Cooper Howard
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Luke Travers Fight Club Jiu Jitsu Australia Won by Submission - 01:15
Girls No-Gi / General / Teen III (15yrs) / -58 kg
(Day 1)
1-46
Acabado
Skyla Lange
Team Lead
Won by points - 04:00
Jaime Barling Empire Martial Arts
Female Open Weight Gi | Cash Division* / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
32
Acabado
Kirsten Norman
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Charmaine Cielo Fight Club Jiu Jitsu Australia Won by Submission - 03:52
Female Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Day 1)
2-43
Acabado
Nikki McGowan
TA | BYRON BAY
Won by points - 05:00
Elena Pettit
Female Gi / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
51
Acabado
Jemma Toohey
Team Lead
Zahra McLaughlin Flow Martial Arts Coolangatta Won by Submission - 01:47
Female Gi / Blue / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Day 1)
31
Acabado
Elizabeth Faumuina
Gamebred Academy Jiu Jitsu
Anita Ogden SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by Walkover
Male No-Gi / White / Adult / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Day 1)
53
Acabado
Gabriel Diaz
TA | BYRON BAY
Won by Submission - 02:15
Chris McPhillips Axis Jiu-Jitsu Academy Australia
Female Gi / White / Adult / -48,5 kg (Rooster)
(Day 1)
1-49
Acabado
Wyuna Baker
Chincogan peak martial arts
Laodekia Seyedzadeh TA | BYRON BAY Won by Submission - 02:22
Mixed No-Gi / General / Pee Wee III (9yrs) / -31 kg
(Day 1)
2-41
Acabado
Hayato Schwalger
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by Submission - 01:13
Nixon Van Der Kley Fight Club Jiu Jitsu Australia
Girls No-Gi / General / Teen III (15yrs) / -58 kg
(Day 1)
1-47
Acabado
Skyla Lange
Team Lead
Jaime Barling Empire Martial Arts Won by points - 04:00
Mixed No-Gi / General / Pee Wee III (9yrs) / -31 kg
(Day 1)
2-42
Acabado
Phoenix Elbeb
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Cherith White Won by points - 03:00
Male Open Weight No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
54
Acabado
Cooper Howard
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by Submission - 02:09
Will Alexander TA | BYRON BAY
Female Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Day 1)
2-44
Acabado
Carli Underwood
Team Lead
Yasmin Padilha SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by points - 05:00
Female Open Weight Gi | Cash Division* / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
34
Acabado
Alice Grieve
TA | BYRON BAY
Won by Submission - 01:50
Kirsten Norman Portal Brazilian Jiu Jitsu
Male No-Gi / White / Adult / -73,0 kg (Light)
(Day 1)
1-50
Acabado
Robert Hastings
Gracie Barra Surfers Paradise
Won by points - 05:00
Nicholas Morgan The Agoge Brazilian Jiu-Jitsu
Male No-Gi / White / Adult / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Day 1)
55
Acabado
Alan Foley
TA | BYRON BAY
Won by Disqualification (disqualification) - 01:33
Gabriel Diaz TA | BYRON BAY
CASH DIVISION - MALE - NO-GI ABSOLUTE - WHITE, BLUE & PURPLE BELT.
(Day 1)
43
Acabado
Dom Mar Fan
The Agoge Brazilian Jiu-Jitsu
Won by Walkover
Heath Brown Mybjj Brisbane
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Day 1)
2-46
Acabado
Joey Currall
Rogue MMA
Won by points - 05:00
Luke Travers Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male Open Weight No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
38
Acabado
Jackson Passfield
TA | BYRON BAY
Won by points - 06:00
Ken Richardson Rogue MMA
Girls No-Gi / General / Teen III (15yrs) / -58 kg
(Day 1)
1-48
Acabado
Skyla Lange
Team Lead
Jaime Barling Empire Martial Arts Won by points - 04:00
Male Open Weight No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
58
Acabado
Cooper Howard
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by points - 05:00
Samuel Holland Open Mat Jiu Jitsu