Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White + Grey-White (Novice) / Mighty Mite III (6yrs) / -24 kg
(Day 1)
1-6
Окончено
Sean Reilly
TA | BYRON BAY
Samuel Bell Galeb Brothers BJJ
Boys Gi / White + Grey-White (Novice) / Mighty Mite III (6yrs) / -31,2 kg
(Day 1)
1-10
Окончено
Paulo Uhl
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Hayato Schwalger SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Girls Gi / White + Grey-White (Novice) / Pee Wee II (8yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
6
Окончено
Aurora Teles
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Hayley Sherriff TEAM TCMA
Boys Gi / Yellow / Pee Wee III (9yrs) / - 45,3 kg
(Day 1)
1-9
Окончено
Hugo De Almeida
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Tyson Barnard Galeb Brothers BJJ
Boys Gi / White + Grey-White (Novice) / Junior |I (11yrs) / -60,5 kg
(Day 1)
2-16
Окончено
Max Collins
Gracie Barra Burleigh Heads
Carlos Autagavaia Southside Brazilian Jiu Jitsu
Boys Gi / Mixed / Junior II (11yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
11
Окончено
Tamati Marsh
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Sunny Dufner TA | BYRON BAY
Girls Gi / Mixed / Junior I (10yrs) / Above 45,3 kg
(Day 1)
2-24
Окончено
Georgia Williams
Full Metal Jiu Jitsu / ATOS Burleigh Heads
Maisy Hickling TA | BYRON BAY
Boys Gi / Mixed / Teen II (14yrs) / -70,5 kg
(Day 1)
2-33
Окончено
Bodhi Dekker
Cayden Mercer Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Boys Gi / Yellow / Teen III (15yrs) / -73,0 kg
(Day 1)
1-25
Окончено
Abel Williams
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Ethan Revell One Purpose BJJ
Boys No-Gi / White + Grey-White (Novice) / Junior I (10yrs) / -31 kg
(Day 1)
2-42
Окончено
Talis Uhl
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Ryan Fuller TEAM TCMA
Boys No-Gi / White + Grey-White (Novice) / Mixed / -70 kg
(Day 1)
2-48
Окончено
Abel Williams
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Liam Stanyer Team Lead
Boys No-Gi / Green / Teen II (14yrs) / -50 kg
(Day 1)
2-47
Окончено
Samson McConochie
Cadoo Martial Arts
Nick Nicolas Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Boys No-Gi / Mixed / Teen III (15yrs) / -70 kg
(Day 1)
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
1-1
Окончено
Lorenzo Crawford
Team Lead
Won by points - 03:00
Levi Carleton Flow Martial Arts Coolangatta
Kids Mixed Gi / White + Grey-White (Novice) / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Day 1)
1
Окончено
Jax Tornaros
TA | BYRON BAY
Won by points - 03:00
Cherith White
Kids Mixed Gi / White + Grey-White (Novice) / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
2-1
Окончено
Max Hughes
Virtue BJJ
Won by points - 03:00
Sam Absalom TMG MMA
Kids Mixed Gi / Mixed / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Day 1)
1
Окончено
Oscar McCulloch
Carlson Gracie Gold Coast
Won by Submission - 02:51
Kaia Leong Galeb Brothers BJJ
Kids Mixed Gi / White + Grey-White (Novice) / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Day 1)
3
Окончено
Jax Tornaros
TA | BYRON BAY
Won by points - 03:00
João Victor Ribeiro Virtue BJJ
Boys Gi / White + Grey-White (Novice) / Mighty Mite III (6yrs) / -24 kg
(Day 1)
1-4
Окончено
Sean Reilly
TA | BYRON BAY
Samuel Bell Galeb Brothers BJJ Won by points - 02:00
Kids Mixed Gi / White + Grey-White (Novice) / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
2-2
Окончено
Noah Pimentel
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by points - 03:00
Charlie Benjamin Team Lead
Boys Gi / Mixed / Junior III (12yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
2
Окончено
Arthur Johnstone
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Boston-Ricks Barnard Galeb Brothers BJJ Won by Submission - 00:57
Girls Gi / White + Grey-White (Novice) / Pee Wee II (8yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
2
Окончено
Aurora Teles
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by points - 03:00
Hayley Sherriff TEAM TCMA
Kids Mixed Gi / Mixed / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Day 1)
3
Окончено
Oscar McCulloch
Carlson Gracie Gold Coast
Won by Submission - 02:47
Tyson Dadd Galeb Brothers BJJ
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
1-2
Окончено
Lorenzo Crawford
Team Lead
Jacob Richmond Won by Submission - 01:31
Kids Mixed Gi / White + Grey-White (Novice) / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
2-3
Окончено
Max Hughes
Virtue BJJ
Won by Submission - 00:32
Vayda Goodwin Team Lead
Boys Gi / White + Grey-White (Novice) / Mighty Mite III (6yrs) / -24 kg
(Day 1)
1-5
Окончено
Sean Reilly
TA | BYRON BAY
Samuel Bell Galeb Brothers BJJ Won by points - 02:00
Boys Gi / Mixed / Junior III (12yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
4
Окончено
Arthur Johnstone
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Jack Wise SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by Submission - 00:52
Kids Mixed Gi / White + Grey-White (Novice) / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Day 1)
5
Окончено
Cherith White
Won by Submission - 00:40
João Victor Ribeiro Virtue BJJ
Kids Mixed Gi / White + Grey-White (Novice) / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Day 1)
2-4
Окончено
Henry Cruickshank
Jai Cahill Carlson Gracie Team Won by Submission - 00:15
Girls Gi / White + Grey-White (Novice) / Pee Wee II (8yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
4
Окончено
Aurora Teles
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by points - 03:00
Hayley Sherriff TEAM TCMA
Kids Mixed Gi / White + Grey-White (Novice) / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
2-5
Окончено
Sam Absalom
TMG MMA
Won by Submission - 01:51
Vayda Goodwin Team Lead
Kids Mixed Gi / Mixed / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Day 1)
5
Окончено
Kaia Leong
Galeb Brothers BJJ
Won by points - 03:00
Tyson Dadd Galeb Brothers BJJ