Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White / Junior II (11yrs) / -39.3 kg
(Day 1)
2-3
Završeno
Joshua Salisbury
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Ash Cameron Portal Brazilian Jiu Jitsu
Boys Gi / Mixed / Mixed / Above 35,0 kg
(Day 1)
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -85,0 kg (Medium heavy)
(Day 1)
Završeno
Rodrigo Sampaio
Galeb Brothers BJJ
Pobeda bez borbe
Michael Pedrotti LEGACY
Boys Gi / Mixed / Pee Wee III (9yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
9
Završeno
Chilli Dekker
Jamie Ponsonby Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Boys Gi / Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
15
Završeno
Lucas Sinclair
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Maverick Turner Fight Club Jiu Jitsu Australia
Boys Gi / Mixed / Junior I (10yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
6
Završeno
Deshawn Compton
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Hayden Locklin Ferguson Pacheco Jiu Jitsu
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Day 1)
Završeno
Tamika-Jane Holstein
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Pobeda bez borbe
Gabriela Moreira Carlson Gracie Gold Coast
Girls Gi / White / Junior I (10yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
34
Završeno
Matilda Evans
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Hazel Beaton Team Lead
Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -24 kg
(Day 1)
38
Završeno
Athena Scarlett
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Tora Postlewaight TA | BYRON BAY
Girls Gi / Mixed / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Day 1)
32
Završeno
Lily Baguley
Eva Salisbury Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Girls Gi / Mixed / Pee Wee III (9yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
34
Završeno
Scarlett Rushton
TA | BYRON BAY
Jorja Sharman Empire MMA
Girls Gi / Mixed / Pee Wee III (9yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
36
Završeno
Ezlakae Ryder
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Maisy Hickling TA | BYRON BAY
Girls Gi / Mixed / Teen I (13yrs) / Above 65,0 kg
(Day 1)
39
Završeno
Vegas'latina Castle
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Gabby Solway MD Mixed Martial Arts
Boys No-Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -25 kg
(Day 1)
Mixed No-Gi / Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(Day 1)
Završeno
Jacob Hadwick
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Pobeda bez borbe
Thor Greenhill Team Lead
Mixed No-Gi / Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(Day 1)
Završeno
Scarlett May
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Pobeda bez borbe
Thor Greenhill Team Lead
Boys No-Gi / Yellow / Junior I (10yrs) / Above 46 kg
(Day 1)
2-37
Završeno
Deshawn Compton
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Hunter Gamble Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Boys No-Gi / Yellow / Junior III (12yrs) / -46 kg
(Day 1)
Kids Mixed / Mixed / Teen II (14yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
31
Završeno
Ned Evans
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Adelle Kubatka TA | BYRON BAY
Boys Gi / Mixed / Junior I (10yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
1
Završeno
Satoru Schwalger
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Boston-Ricks Barnard Galeb Brothers BJJ Pobeda po poenima - 04:00
Boys Gi / White / Mighty Mite I (4 yrs) / -21 kg
(Day 1)
1
Završeno
Tala Brebner
Team Lead
William Barton-Harvey LEGACY Pobeda po poenima - 02:00
Boys Gi / White / Junior II (11yrs) / -39.3 kg
(Day 1)
2-1
Završeno
Joshua Salisbury
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Ash Cameron Portal Brazilian Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 03:42
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
1
Završeno
Luke Beaton
Team Lead
Ewan Taylor SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-1
Završeno
Myles Harvey
FLOW MARTIAL ARTS
Pobeda po poenima - 03:00
Zac Young Empire MMA
Boys Gi / White / Junior II (11yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
1
Završeno
Aston Harvey
FLOW MARTIAL ARTS
Lewis Enstone Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Pobedio Završnicom - 02:22
Boys Gi / Yellow / Pee Wee II (8yrs) / Above 42,3 kg
(Day 1)
4
Završeno
Cruze Miethke
Infinity BJJ
Tyson Barnard Galeb Brothers BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Day 1)
4
Završeno
Benjamin Barton-Harvey
LEGACY
Sky Brebner Team Lead Pobeda po poenima - 02:00
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-4
Završeno
Noah Pimentel
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Pobeda po poenima - 03:00
Jax Mayne Empire MMA
Boys Gi / Mixed / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
4
Završeno
Michael Kennedy
Broz Martial Arts
Pobedio Završnicom - 01:05
Nevah Wanoa Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Boys Gi / Mixed / Junior I (10yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
2
Završeno
Satoru Schwalger
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Pobeda po poenima - 04:00
David Greenhalgh Portal Brazilian Jiu Jitsu
Boys Gi / White / Junior II (11yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
2
Završeno
Aston Harvey
FLOW MARTIAL ARTS
Pobeda po poenima - 04:00
Otis Haig Team Lead
Boys Gi / White / Mighty Mite I (4 yrs) / -21 kg
(Day 1)
2
Završeno
Tala Brebner
Team Lead
Pobeda po poenima - 02:00
William Barton-Harvey LEGACY