Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / Intermediate / Junior III (12yrs) / -50 kg
(Day 1)
23
Färdig
Charlie Rice
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Jack Pieterse LEGACY Vann på Submission - 01:35
Boys Gi / Intermediate / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
2-23
Färdig
Zac Young
Empire Martial Arts
Vann på Walkover
Jax Mayne Empire Martial Arts
Girls Gi / Intermediate / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
22
Färdig
Tess McComish
SJJA Team
Vann på Submission - 01:38
Zoe O’Flanagan LEGACY
Girls Gi / Mixed / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
1-21
Färdig
Amaris Villanueva
Vann på Submission - 00:12
Lilly Fahey
Girls Gi / Intermediate / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
23
Färdig
Skyla Lange
Rogue MMA
Vann på poäng - 04:00
Kiani Hogg LEGACY
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
19
Färdig
Brad Winchester
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Jon Rose Vann på Submission - 01:18
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
17
Färdig
Harry Stankovic
Northern Beaches Jiu-Jitsu Academy
Vann på poäng - 05:00
Luke Burchell Team Lead
Boys No-Gi / Intermediate / Junior III (12yrs) / -50 kg
(Day 1)
25
Färdig
Jack Pieterse
LEGACY
Archie Windle LEGACY Vann på Submission - 02:06
Boys No-Gi / Mixed / Junior I (10yrs) / -31 kg
(Day 1)
27
Färdig
Braxtyn Ardler
Empire Martial Arts
Benjamin Barton-Harvey LEGACY Vann på Submission - 01:05
Girls Gi / Intermediate / Junior II (11yrs) / -30.2 kg
(Day 1)
1-24
Färdig
Tora Postlewaight
TA | BYRON BAY
Matilda Iivonen SJJA Team Vann på Submission - 00:00
Girls Gi / Intermediate / Teen II (14yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
25
Färdig
Lara Loqdowns
Sofia Rezai-Smyth Portal Brazilian Jiu Jitsu Vann på Submission - 03:34
Male Open Weight Gi | Cash Division* / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
23
Färdig
Jacob Cutler
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Vann på Submission - 02:04
Damien Shaw Rogue MMA
Boys No-Gi / Novice / Pee Wee III (9yrs) / -31 kg
(Day 1)
2-26
Färdig
Jay J Sharman
Empire Martial Arts
Vann på Submission - 00:14
Luke Millar Collective Martial Arts
Boys No-Gi / Intermediate / Junior III (12yrs) / -50 kg
(Day 1)
24
Färdig
Charlie Rice
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Archie Windle LEGACY Vann på Submission - 01:19
Boys No-Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / -37 kg
(Day 1)
26
Färdig
Oscar McCulloch
Carlson Gracie Gold Coast
Vann på Submission - 02:11
Paulo Uhl SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Boys No-Gi / Novice / Pee Wee III (9yrs) / -31 kg
(Day 1)
2-28
Färdig
Jay J Sharman
Empire Martial Arts
Vann på Submission - 00:27
Luke Millar Collective Martial Arts
Male Open Weight Gi | Cash Division* / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
19
Färdig
Steven Hord
Chincogan peak martial arts
Vann på poäng - 05:00
Brad Winchester Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Boys No-Gi / Advanced / Junior II (11yrs) / -34 kg
(Day 1)
26
Färdig
Tyson Schellhammer
Daniel Svoboda CAZA BJJ Australia Vann på poäng - 04:00
Girls Gi / Mixed / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
1-22
Färdig
Lava Lopez
Team Lead
Vann på Submission - 03:51
Lilly Fahey
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -69,0 kg (Light)
(Day 1)
25
Färdig
BRODIE MAYOCCHI
Fusion Fight and Fitness
Vann på Submission - 02:35
GEORDON DICKIE Pacheco Jiu Jitsu
Boys No-Gi / Mixed / Junior I (10yrs) / -31 kg
(Day 1)
28
Färdig
Braxtyn Ardler
Empire Martial Arts
Harry Rice SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Vann på poäng - 04:00
Girls Gi / Intermediate / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
24
Färdig
Zoe O’Flanagan
LEGACY
Kiani Hogg LEGACY Vann på poäng - 04:00
Male Open Weight Gi | Cash Division* / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
22
Färdig
Bobo Plata
Vann på poäng - 06:00
Garret Gross Fight Club Jiu Jitsu Australia
Boys No-Gi / Advanced / Teen II (14yrs) / -50 kg
(Day 1)
27
Färdig
Eemil Iivonen
SJJA Team
Lenyx Laki SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Vann på Submission - 02:23
Boys No-Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / -37 kg
(Day 1)
27
Färdig
Oscar McCulloch
Carlson Gracie Gold Coast
Maximiliam (Maxi) Godbee LEGACY Vann på poäng - 03:00
Male Open Weight Gi | Cash Division* / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
21
Färdig
Dylan Gartlan
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Darcy Ogdon-Nolan Portal Brazilian Jiu Jitsu Vann på Submission - 02:07
Girls Gi / Intermediate / Teen II (14yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
26
Färdig
Isabel Iivonen
SJJA Team
Vann på Submission - 02:16
Sofia Rezai-Smyth Portal Brazilian Jiu Jitsu
Boys No-Gi / Mixed / Teen II (14yrs) / -66 kg
(Day 1)
29
Färdig
Burnum Gerard
Kees Luffman Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia Vann på Submission - 00:20
Mixed No-Gi / Intermediate / Pee Wee II (8yrs) / -25 kg
(Day 1)
2-31
Färdig
Stevie Rizzo
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Rhodes Ropati Galeb Brothers BJJ Vann på Submission - 02:57
Mixed No-Gi / Novice / Pee Wee III (9yrs) / -25 kg
(Day 1)
1-26
Färdig
Carlo De Angelis
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Nixon Fraser Legacy Jiu Jitsu
Boys No-Gi / Advanced / Teen II (14yrs) / -58 kg
(Day 1)
30
Färdig
Jake Young
Rogue MMA
Michael Kennedy Broz Martial Arts Vann på Submission - 00:59
Boys No-Gi / Advanced / Junior II (11yrs) / -34 kg
(Day 1)
27
Färdig
Tyson Schellhammer
Daniel Svoboda CAZA BJJ Australia Vann på poäng - 04:00