Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Purple / Master 3 (41+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
27
Terminé
Patrick Rice
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Gagné par soumission - 00:33
Clint James Flow Martial Arts Coolangatta
Boys No-Gi / General / Junior II (11yrs) / -31 kg
(Day 1)
2-34
Terminé
Nathaniel Fahey
Honour Brazilian Jiu Jitsu
Gagné par soumission - 01:29
Braxtyn Ardler Empire Martial Arts
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
21
Terminé
Felipe Andrade
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Gagné par points - 05:00
Matthew Rees SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Girls No-Gi / General / Pee Wee III (9yrs) / -28 kg
(Day 1)
40
Terminé
Stevie Rizzo
Honour Brazilian Jiu Jitsu
Amitiel Fahey Honour Brazilian Jiu Jitsu Gagné par points - 03:00
Girls No-Gi / Novice / Teen II (14yrs) / -62 kg
(Day 1)
36
Terminé
India Rose Frith
Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Gagné par points - 04:00
Giovanna De Almeida One Purpose BJJ
Girls No-Gi / Novice / Pee Wee III (9yrs) / -34 kg
(Day 1)
Terminé
Unknown User
Team Compton
Jessica Aslin Portal Brazilian Jiu Jitsu Gagné par forfait
Girls No-Gi / Novice / Pee Wee III (9yrs) / -31 kg
(Day 1)
2-32
Terminé
Athea Tiburcio
Team Compton
Amarina Sebat Gracie Barra Noosa Gagné par soumission - 00:17
Boys No-Gi / Novice / Junior III (12yrs) / -46 kg
(Day 1)
45
Terminé
Kingston Taylforth
Fighters Haven
Jeremy Fogarty SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Gagné par Disqualification - 01:14
Boys No-Gi / General / Junior I (10yrs) / -34 kg
(Day 1)
1-38
Terminé
Taio Maunder
De Been 100% Jiu Jitsu
Gagné par soumission - 02:00
Maximiliam (Maxi) Godbee LEGACY
Girls No-Gi / General / Junior II (11yrs) / -40 kg
(Day 1)
37
Terminé
Harley Bennett
LEGACY
Gagné par points - 04:00
Isabella Rigby SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Boys No-Gi / General / Teen I (13yrs) / -58 kg
(Day 1)
35
Terminé
Emile Pancirov
Fusion Fight and Fitness
Gagné par soumission - 02:41
Charlie Rice SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Boys No-Gi / General / Junior II (11yrs) / -31 kg
(Day 1)
2-35
Terminé
Nathaniel Fahey
Honour Brazilian Jiu Jitsu
Neo Callanan Point Break Brazilian Jiu Jitsu Gagné par soumission - 01:46
Boys No-Gi / Novice / Junior III (12yrs) / -46 kg
(Day 1)
47
Terminé
Jeremy Fogarty
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Gagné par soumission - 03:17
Thiago Ibanez Malik Fight Club Jiu Jitsu Australia
Girls No-Gi / Novice / Junior I (10yrs) / -37 kg
(Day 1)
36
Terminé
Alana Diamond
Fighters Haven Team
Gagné par soumission - 01:27
Grace Stevenson Empire Martial Arts
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
24
Terminé
Elliot Lynch
Flying Squirrel Jiu-Jitsu
Gagné par soumission - 02:55
Luca Englaro Sanchez Flow Martial Arts Coolangatta
Boys No-Gi / Novice / Junior I (10yrs) / -37 kg
(Day 1)
42
Terminé
Joey-James Gill
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Laith Hadi Fight Club Jiu Jitsu Australia Gagné par points - 04:00
Boys No-Gi / General / Junior I (10yrs) / -40 kg
(Day 1)
1-41
Terminé
Harry Rice
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Gagné par décision - 04:00
Ram McRae
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
28
Terminé
Mick Fahey
Honour Brazilian Jiu Jitsu
Gagné par points - 05:00
Tom Ogilvie Gracie Barra Surfers Paradise
Boys No-Gi / General / Teen III (15yrs) / Above 70 kg
(Day 1)
38
Terminé
Ethan Johnston
Honour Brazilian Jiu Jitsu
Makani Gray Galeb Brothers BJJ Gagné par soumission - 01:10
Girls No-Gi / Novice / Pee Wee III (9yrs) / -31 kg
(Day 1)
2-33
Terminé
Amarina Sebat
Gracie Barra Noosa
Mariyah Hau shindo new breed Gagné par points - 03:00
Girls No-Gi / General / Junior III (12yrs) / -54 kg
(Day 1)
46
Terminé
Nuala Doyle
Team Lead
Amaris Villanueva Gagné par soumission - 00:14
Girls No-Gi / General / Junior I (10yrs) / -34 kg
(Day 1)
49
Terminé
Maya Sandberg
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Summer Weiner SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Gagné par points - 04:00
Boys No-Gi / General / Junior I (10yrs) / -40 kg
(Day 1)
1-42
Terminé
Sky Brebner
TA | BYRON BAY
Gagné par soumission - 00:32
Caitanya Barnett Flow Martial Arts Coolangatta
Boys No-Gi / Novice / Junior I (10yrs) / -37 kg
(Day 1)
44
Terminé
Laith Hadi
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Gagné par soumission - 00:33
Rumi Knight Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
26
Terminé
Justin Hammond
Axis Jiu-Jitsu Academy Australia
Kaue Macruz Gagné par soumission
Girls No-Gi / General / Junior II (11yrs) / -40 kg
(Day 1)
Terminé
Harley Bennett
LEGACY
Gagné par forfait
Isabella Rigby SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
22
Terminé
Jono Chevalley
Honour Brazilian Jiu Jitsu
Gagné par soumission - 03:59
Felipe Andrade Fight Club Jiu Jitsu Australia
Boys No-Gi / General / Junior III (12yrs) / -42 kg
(Day 1)
2-37
Terminé
Rama Barnett
Flow Martial Arts Coolangatta
Phoenix Brebner TA | BYRON BAY Gagné par soumission - 02:38
Boys No-Gi / General / Teen III (15yrs) / Above 70 kg
(Day 1)
39
Terminé
Ethan Johnston
Honour Brazilian Jiu Jitsu
Oliver Silvestro High Rollers Gagné par soumission - 01:00
Girls No-Gi / General / Teen II (14yrs) / -42 kg
(Day 1)
38
Terminé
Lisa Davis
Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Ava Greason CAZA BJJ Australia Gagné par points - 04:00
Boys No-Gi / General / Junior I (10yrs) / -40 kg
(Day 1)
1-43
Terminé
Ram McRae
Sky Brebner TA | BYRON BAY Gagné par soumission - 00:29
Girls No-Gi / General / Junior III (12yrs) / -54 kg
(Day 1)
47
Terminé
Nuala Doyle
Team Lead
Lava Lopez Team Lead Gagné par soumission - 01:30