Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls No-Gi / Mixed / Teen II (14yrs) / -46 kg
(Day 1)
36
終了
Sofia Rezai-Smyth
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Isabel Iivonen SJJA Team Won by points - 04:00
Boys No-Gi / Intermediate / Junior II (11yrs) / -40 kg
(Day 1)
2-32
終了
Jeremy Fogarty
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by Walkover
Aydon-Lee Ovseev Gracie Barra Noosa
Boys No-Gi / Intermediate / Junior I (10yrs) / -37 kg
(Day 1)
終了
Montagu Soldo
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Won by Walkover
Jax Mayne Empire Martial Arts
Boys No-Gi / Intermediate / Junior II (11yrs) / -40 kg
(Day 1)
2-34
終了
Jeremy Fogarty
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by points - 04:00
Harrison Dando LEGACY
Boys No-Gi / Novice / Teen I (13yrs) / -50 kg
(Day 1)
1-33
終了
Daniel Palermo
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Jesse-James Parr Team Lead Won by Submission - 03:01
Boys No-Gi / Intermediate / Junior I (10yrs) / -37 kg
(Day 1)
32
終了
James Barton-Harvey
LEGACY
Won by points - 04:00
Rama Barnett Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Girls No-Gi / Intermediate / Junior III (12yrs) / -50 kg
(Day 1)
36
終了
Annalise Slonim
LEGACY
Sade Hughes Team Lead Won by points - 04:00
Male Open Weight Gi | Cash Division* / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
26
終了
Darcy Ogdon-Nolan
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
Baide Simpson FAIRFIELD MMA
Boys No-Gi / Advanced / Teen II (14yrs) / -58 kg
(Day 1)
32
終了
Jake Young
Rogue MMA
Won by Submission - 01:43
Michael Kennedy Broz Martial Arts
Boys No-Gi / Advanced / Teen II (14yrs) / Above 70 kg
(Day 1)
32
終了
Makani Gray
Galeb Brothers BJJ
Cayden Mercer Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by points - 04:00
Boys No-Gi / Advanced / Teen II (14yrs) / -42 kg
(Day 1)
34
終了
Unknown User
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Codey Toft Fusion Fight and Fitness Won by points - 04:00
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
29
終了
Aaron Huynh
FT Jiu Jitsu Australia
Won by Disqualification (disqualification)
Max Dettl Alliance BJJ Australia
Boys No-Gi / Intermediate / Junior I (10yrs) / -37 kg
(Day 1)
終了
Noah Pimentel
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by Walkover
Jax Mayne Empire Martial Arts
Boys No-Gi / Mixed / Teen II (14yrs) / -66 kg
(Day 1)
33
終了
Burnum Gerard
David Greenhalgh Portal Brazilian Jiu Jitsu Won by Submission - 00:54
Girls No-Gi / Intermediate / Junior II (11yrs) / -28 kg
(Day 1)
1-36
終了
Tora Postlewaight
TA | BYRON BAY
Matilda Iivonen SJJA Team Won by Submission - 00:33
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
28
終了
Patrick Ichaya
Jacob Cutler SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by points - 06:00
Boys No-Gi / Intermediate / Junior II (11yrs) / -40 kg
(Day 1)
2-36
終了
Aydon-Lee Ovseev
Gracie Barra Noosa
Harrison Dando LEGACY Won by Walkover
Girls No-Gi / Advanced / Teen III (15yrs) / -58 kg
(Day 1)
34
終了
Madison Clarke
High Rollers
Ava Calleja Atos Jiu-Jitsu Townsville Won by points - 04:00
Male Open Weight Gi | Cash Division* / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
27
終了
Nelson Ferreira
Collective Martial Arts
Timothy King Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Disqualification (disqualification) - 04:38
Boys No-Gi / Intermediate / Junior III (12yrs) / -38 kg
(Day 1)
2-37
終了
Sascha Gulyas
Empire Martial Arts
Talis Uhl SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by points - 04:00
Boys No-Gi / Mixed / Teen II (14yrs) / -66 kg
(Day 1)
34
終了
Kees Luffman
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Jake Austin SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by points - 04:00
Girls No-Gi / Mixed / Teen II (14yrs) / -46 kg
(Day 1)
Boys No-Gi / Advanced / Teen II (14yrs) / Above 70 kg
(Day 1)
33
終了
Marcus Mctaggart
Gracie Barra Pymble
Won by Submission - 03:45
Dre ARROWSMITH CMBT Training Centre
Boys No-Gi / Novice / Teen I (13yrs) / -50 kg
(Day 1)
1-34
終了
Daniel Palermo
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Jesse-James Parr Team Lead Won by Submission - 01:57
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 1 / -61,0 kg (Feather)
(Day 1)
39
終了
Max Hayes-antcliffe
BALLARDS ACADEMY OF BJJ & MMA
Won by Decision - 05:00
Tomas Schellhammer LEGACY
Boys No-Gi / Intermediate / Junior I (10yrs) / -37 kg
(Day 1)
31
終了
Zac Young
Empire Martial Arts
Won by Submission - 01:54
Rama Barnett Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Mixed No-Gi / Novice / Pee Wee III (9yrs) / -25 kg
(Day 1)
終了
Mariah Williams
TA | BYRON BAY
Won by Walkover
Caitanya Barnett Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Mixed No-Gi / Novice / Pee Wee III (9yrs) / -25 kg
(Day 1)
終了
Nixon Fraser
Legacy Jiu Jitsu
Won by Walkover
Caitanya Barnett Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Male Open Weight Gi | Cash Division* / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
28
終了
Dylan Trapman
Galeb Brothers BJJ
Won by Submission - 04:52
Ian Ellis Rogue MMA
Girls No-Gi / Intermediate / Junior III (12yrs) / -50 kg
(Day 1)
37
終了
Annalise Slonim
LEGACY
Won by Decision - 04:00
Sade Hughes Team Lead
Mixed No-Gi / Novice / Pee Wee III (9yrs) / -25 kg
(Day 1)
終了
Carlo De Angelis
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Won by Walkover
Caitanya Barnett Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Male Open Weight Gi | Cash Division* / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
25
終了
BRODIE MAYOCCHI
Fusion Fight and Fitness
Bobo Plata Won by points - 06:00