Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
18
완료됨
Varun Mehrotra
Unity Jiu Jitsu School
Won by Submission - 02:20
Leo An WOLFLIFE ACADEMY CAMPBELLTOWN
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
19
완료됨
Maicon Affeldt
Ryan Henson Rogue MMA Won by Submission - 01:33
Girls Gi / Mixed / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
1-24
완료됨
Lara Loqdowns
Won by Submission - 01:34
Marley Enright FLOW MARTIAL ARTS
Girls Gi / Intermediate / Junior III (12yrs) / -51.5 kg
(Day 1)
21
완료됨
Sybella Antoine
FULL METAL JIU JITSU / MENDES BROS AUSTRALIA
Won by points - 04:00
Sade Hughes Team Lead
Girls No-Gi / Intermediate / Junior II (11yrs) / -49 kg
(Day 1)
25
완료됨
Siena Hoopmann
Team Lead
Won by points - 04:00
Aurora Teles SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Boys No-Gi / Novice / Junior III (12yrs) / -43 kg
(Day 1)
23
완료됨
Benjamin Allen
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Jesse-James Parr Team Lead Won by Submission - 00:39
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
20
완료됨
Cole Smith
Galeb Brothers BJJ
Jake Turner Carlson Gracie Team Won by Decision - 06:00
Boys No-Gi / Intermediate / Teen III (15yrs) / -54 kg
(Day 1)
14
완료됨
Caelan Corcoran
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Peter Nicolaou LEGACY Won by Submission - 03:36
Girls No-Gi / Mixed / Pee Wee III (9yrs) / -43 kg
(Day 1)
1-25
완료됨
Hayley Sherriff
TEAM TCMA
Enaj Sadlier SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by Decision - 03:00
Kids Mix No-Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -28 kg
(Day 1)
2-20
완료됨
Cherith White
Byron Schipplock Empire Martial Arts Won by points - 03:00
Boys No-Gi / Intermediate / Pee Wee II (8yrs) / -31 kg
(Day 1)
21
완료됨
Soren Hoopmann
Team Lead
Oscar McCulloch Carlson Gracie Team Won by Submission - 00:43
Boys No-Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / Above 43 kg
(Day 1)
24
완료됨
Lewis Telford
Team Lead
Charlie Rice Won by Submission - 01:56
Girls No-Gi / Intermediate / Junior II (11yrs) / -49 kg
(Day 1)
26
완료됨
Maci Mayne
Empire Martial Arts
Siena Hoopmann Team Lead Won by points - 04:00
Boys Gi / Mixed / Junior III (12yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
Boys No-Gi / Intermediate / Pee Wee II (8yrs) / -28 kg
(Day 1)
20
완료됨
Johnny Quinn
Team Lead
Jai Cahill Carlson Gracie Team Won by Submission - 02:54
Girls Gi / Mixed / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
1-26
완료됨
Sofia Rezai-Smyth
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:23
Marley Enright FLOW MARTIAL ARTS
Kids Mix No-Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / -34 kg
(Day 1)
2-26
완료됨
Harry Rice
Noah Pimentel Fight Club Jiu Jitsu Australia Won by points - 03:00
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
21
완료됨
William Jubb
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Ryan Henson Rogue MMA Won by Submission - 01:14
Boys No-Gi / Novice / Junior III (12yrs) / -43 kg
(Day 1)
24
완료됨
Benjamin Allen
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Jesse-James Parr Team Lead Won by Submission - 00:10
Boys No-Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / Above 43 kg
(Day 1)
25
완료됨
Lewis Telford
Team Lead
Won by Disqualification (disqualification) - 01:46
Charlie Rice
Girls No-Gi / Mixed / Pee Wee III (9yrs) / -43 kg
(Day 1)
1-27
완료됨
Haifa Lynch
Enaj Sadlier SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by Decision - 03:00
Boys No-Gi / Intermediate / Pee Wee II (8yrs) / -31 kg
(Day 1)
22
완료됨
Ram McRae
Oscar McCulloch Carlson Gracie Team Won by points - 03:00
Kids Mix No-Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -28 kg
(Day 1)
2-21
완료됨
Cherith White
Byron Schipplock Empire Martial Arts Won by Submission - 02:55
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
23
완료됨
William North
Virtue BJJ
Dale Hardy Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Decision - 06:00
Girls No-Gi / Intermediate / Junior II (11yrs) / -49 kg
(Day 1)
27
완료됨
Sade Hughes
Team Lead
Won by Submission - 02:47
Aurora Teles SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Boys No-Gi / Intermediate / Pee Wee II (8yrs) / -28 kg
(Day 1)
21
완료됨
Johnny Quinn
Team Lead
Jai Cahill Carlson Gracie Team Won by Submission - 00:57
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
1-28
완료됨
Tyler Hope
Carlson Gracie Gold Coast
Jeremiah Dumitru Carlson Gracie Team Australia Won by Walkover
Boys No-Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / Above 43 kg
(Day 1)
26
완료됨
Lewis Telford
Team Lead
Charlie Rice Won by Submission - 02:46
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
1-29
완료됨
Rhyan Gorman
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Dylan Trapman Galeb Brothers BJJ Won by Submission - 01:44
Boys No-Gi / Novice / Teen II (14yrs) / -46 kg
(Day 1)
26
완료됨
Connor Cassidy
Team Lead
Kai Robinsen C4 Brazillian Jiu Jitsu Won by Submission - 03:15
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)