Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White + Grey-White (Novice) / Junior III (12yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
8
Afgelopen
Tom Zohar
Team Lead
Gewonnen via Punten - 04:00
Connor Cassidy
Boys Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
1-10
Afgelopen
Lenyx Laki
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Gewonnen via Punten - 04:00
Caio Santana Pacheco Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
10
Afgelopen
Otavio Videira
Carlson Gracie Team
Gewonnen via Overgave - 01:27
Mark Sederkenny
Kids Mixed Gi / Mixed / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Day 1)
2-11
Afgelopen
Scarlett May
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Gewonnen via Punten - 02:00
Cooper Telford Team Lead
Boys Gi / Yellow / Junior I (10yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
10
Afgelopen
Aska Tindall
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Zayne Spasovski Gewonnen via Punten - 04:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
8
Afgelopen
Jeremy Coffey
Gracie Barra (Brazil)
Gewonnen via Punten - 05:00
Michael Pedrotti LEGACY
Boys Gi / White + Grey-White (Novice) / Junior III (12yrs) / Above 48.3 kg
(Day 1)
11
Afgelopen
Carlos Autagavaia
Southside Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 04:00
J’rae Baglin-Hussien Team Lead
Boys Gi / Mixed / Junior II (11yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
1-13
Afgelopen
Satoru Schwalger
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
David Greenhalgh Portal Brazilian Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 04:00
Kids Mixed Gi / Mixed / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Day 1)
2-12
Afgelopen
Tala Brebner
Team Lead
Murilo Balthazar Da Silveira SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Gewonnen via Punten - 02:00
Boys Gi / Yellow / Junior I (10yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
11
Afgelopen
Sunny Dufner
TA | BYRON BAY
Gewonnen via Overgave - 02:07
Jacques Thomas Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Mixed Gi / White + Grey-White (Novice) / Pee Wee I (7yrs) / -28 kg
(Day 1)
2-14
Afgelopen
Blade Hay
Gracie Barra Burleigh Heads
Koby Robinson Team Lead Gewonnen via Overgave - 01:35
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
11
Afgelopen
Max Luxton
Jared Regan FULL METAL JIU JITSU / MENDES BROS AUSTRALIA Gewonnen via Punten - 05:00
Kids Mixed Gi / White + Grey-White (Novice) / Pee Wee I (7yrs) / -28 kg
(Day 1)
2-19
Afgelopen
Josh Pellicciotti
Checkmat HQ
Gewonnen via Overgave - 00:14
Hayato Schwalger SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Boys Gi / White + Grey-White (Novice) / Junior III (12yrs) / Above 48.3 kg
(Day 1)
12
Afgelopen
Charles Boyer
Fight Club Jiu Jitsu Australia
J’rae Baglin-Hussien Team Lead Gewonnen via Punten - 04:00
Boys Gi / Mixed / Junior II (11yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
1-14
Afgelopen
Deshawn Compton
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Gewonnen via Punten - 04:00
David Greenhalgh Portal Brazilian Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -24 kg
(Day 1)
14
Afgelopen
William Walker
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Henry Cruickshank Gewonnen via Overgave - 00:58
Kids Mixed Gi / White + Grey-White (Novice) / Pee Wee I (7yrs) / -28 kg
(Day 1)
2-16
Afgelopen
Cherith White
Koby Robinson Team Lead Gewonnen via Overgave - 02:34
Girls Gi / Mixed / Teen I (13yrs) / Above 45,3 kg
(Day 1)
15
Afgelopen
Taleigha Ahrendt
Kiani Hogg LEGACY Gewonnen via Punten - 04:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
13
Afgelopen
Ron Zohar
Team Lead
Lorenzo Crawford Checkmat HQ Gewonnen via Punten - 03:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
9
Afgelopen
Zac Quinn
FULL METAL JIU JITSU / MENDES BROS AUSTRALIA
Gewonnen via Punten - 05:00
Jeremy Coffey Gracie Barra (Brazil)
Boys Gi / Mixed / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Day 1)
1-15
Afgelopen
Jack Wise
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Gewonnen via Overgave - 01:15
Noah Asman Alliance BJJ Australia
Kids Mixed Gi / White + Grey-White (Novice) / Pee Wee I (7yrs) / -28 kg
(Day 1)
2-15
Afgelopen
Oscar McCulloch
Carlson Gracie Gold Coast
Gewonnen via Overgave - 01:24
Blade Hay Gracie Barra Burleigh Heads
Girls Gi / White + Grey-White (Novice) / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
16
Afgelopen
Hillary Edmonds
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Sade Hughes Team Lead Gewonnen via Punten - 04:00
Boys Gi / Mixed / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Day 1)
1-16
Afgelopen
Thoran Schellhammer
Gewonnen via Overgave - 00:50
Harry Georgeson Fight Club Jiu Jitsu Australia
Girls Gi / Yellow / Teen II (14yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
18
Afgelopen
Tiffany Carstairs
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Emma Bruback ALLIANCE JIU JITSU BRISBANE Gewonnen via Punten - 04:00
Kids Mixed Gi / White + Grey-White (Novice) / Pee Wee I (7yrs) / -28 kg
(Day 1)
2-20
Afgelopen
Josh Pellicciotti
Checkmat HQ
Gewonnen via Overgave - 00:53
Paulo Uhl SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
Afgelopen
Jake Lubrano
Gracie Humaita
Gewonnen via Walkover
Chris Hanlon FLOW MARTIAL ARTS
Kids Mixed Gi / White + Grey-White (Novice) / Pee Wee I (7yrs) / -28 kg
(Day 1)
2-17
Afgelopen
Oscar McCulloch
Carlson Gracie Gold Coast
Gewonnen via Overgave - 00:30
Koby Robinson Team Lead
Boys Gi / Mixed / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Day 1)
1-17
Afgelopen
Jack Wise
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Gewonnen via Punten - 04:00
Thoran Schellhammer
Kids Mixed Gi / White + Grey-White (Novice) / Pee Wee I (7yrs) / -28 kg
(Day 1)
2-18
Afgelopen
Cherith White
Gewonnen via Overgave - 00:12
Blade Hay Gracie Barra Burleigh Heads
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
14
Afgelopen
Ron Zohar
Team Lead
Jacob Richmond Gewonnen via Overgave - 01:18
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
12
Afgelopen
Elliott Cutmore
Insight Jiu Jitsu Academy
Gewonnen via Punten - 03:31
Bhima Rowe Team Lead