Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White + Grey-White (Novice) / Junior III (12yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
Boys Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
1-10
Закінчено
Lenyx Laki
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by points - 04:00
Caio Santana Pacheco Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
10
Закінчено
Otavio Videira
Carlson Gracie Team
Won by Submission - 01:27
Mark Sederkenny
Kids Mixed Gi / Mixed / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Day 1)
2-11
Закінчено
Scarlett May
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Won by points - 02:00
Cooper Telford Team Lead
Boys Gi / Yellow / Junior I (10yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
10
Закінчено
Aska Tindall
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Zayne Spasovski Won by points - 04:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
8
Закінчено
Jeremy Coffey
Gracie Barra (Brazil)
Won by points - 05:00
Michael Pedrotti LEGACY
Boys Gi / White + Grey-White (Novice) / Junior III (12yrs) / Above 48.3 kg
(Day 1)
11
Закінчено
Carlos Autagavaia
Southside Brazilian Jiu Jitsu
Won by points - 04:00
J’rae Baglin-Hussien Team Lead
Boys Gi / Mixed / Junior II (11yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
1-13
Закінчено
Satoru Schwalger
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
David Greenhalgh Portal Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 04:00
Kids Mixed Gi / Mixed / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Day 1)
2-12
Закінчено
Tala Brebner
Team Lead
Murilo Balthazar Da Silveira SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by points - 02:00
Boys Gi / Yellow / Junior I (10yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
11
Закінчено
Sunny Dufner
TA | BYRON BAY
Won by Submission - 02:07
Jacques Thomas Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Mixed Gi / White + Grey-White (Novice) / Pee Wee I (7yrs) / -28 kg
(Day 1)
2-14
Закінчено
Blade Hay
Gracie Barra Burleigh Heads
Koby Robinson Team Lead Won by Submission - 01:35
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
11
Закінчено
Max Luxton
Jared Regan FULL METAL JIU JITSU / MENDES BROS AUSTRALIA Won by points - 05:00
Kids Mixed Gi / White + Grey-White (Novice) / Pee Wee I (7yrs) / -28 kg
(Day 1)
2-19
Закінчено
Josh Pellicciotti
Checkmat HQ
Won by Submission - 00:14
Hayato Schwalger SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Boys Gi / White + Grey-White (Novice) / Junior III (12yrs) / Above 48.3 kg
(Day 1)
12
Закінчено
Charles Boyer
Fight Club Jiu Jitsu Australia
J’rae Baglin-Hussien Team Lead Won by points - 04:00
Boys Gi / Mixed / Junior II (11yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
1-14
Закінчено
Deshawn Compton
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by points - 04:00
David Greenhalgh Portal Brazilian Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -24 kg
(Day 1)
14
Закінчено
William Walker
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Henry Cruickshank Won by Submission - 00:58
Kids Mixed Gi / White + Grey-White (Novice) / Pee Wee I (7yrs) / -28 kg
(Day 1)
2-16
Закінчено
Cherith White
Koby Robinson Team Lead Won by Submission - 02:34
Girls Gi / Mixed / Teen I (13yrs) / Above 45,3 kg
(Day 1)
15
Закінчено
Taleigha Ahrendt
Kiani Hogg LEGACY Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
13
Закінчено
Ron Zohar
Team Lead
Lorenzo Crawford Checkmat HQ Won by points - 03:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
9
Закінчено
Zac Quinn
FULL METAL JIU JITSU / MENDES BROS AUSTRALIA
Won by points - 05:00
Jeremy Coffey Gracie Barra (Brazil)
Boys Gi / Mixed / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Day 1)
1-15
Закінчено
Jack Wise
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by Submission - 01:15
Noah Asman Alliance BJJ Australia
Kids Mixed Gi / White + Grey-White (Novice) / Pee Wee I (7yrs) / -28 kg
(Day 1)
2-15
Закінчено
Oscar McCulloch
Carlson Gracie Gold Coast
Won by Submission - 01:24
Blade Hay Gracie Barra Burleigh Heads
Girls Gi / White + Grey-White (Novice) / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
16
Закінчено
Hillary Edmonds
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Sade Hughes Team Lead Won by points - 04:00
Boys Gi / Mixed / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Day 1)
1-16
Закінчено
Thoran Schellhammer
Won by Submission - 00:50
Harry Georgeson Fight Club Jiu Jitsu Australia
Girls Gi / Yellow / Teen II (14yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
18
Закінчено
Tiffany Carstairs
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Emma Bruback ALLIANCE JIU JITSU BRISBANE Won by points - 04:00
Kids Mixed Gi / White + Grey-White (Novice) / Pee Wee I (7yrs) / -28 kg
(Day 1)
2-20
Закінчено
Josh Pellicciotti
Checkmat HQ
Won by Submission - 00:53
Paulo Uhl SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
Закінчено
Jake Lubrano
Gracie Humaita
Won by Walkover
Chris Hanlon FLOW MARTIAL ARTS
Kids Mixed Gi / White + Grey-White (Novice) / Pee Wee I (7yrs) / -28 kg
(Day 1)
2-17
Закінчено
Oscar McCulloch
Carlson Gracie Gold Coast
Won by Submission - 00:30
Koby Robinson Team Lead
Boys Gi / Mixed / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Day 1)
1-17
Закінчено
Jack Wise
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by points - 04:00
Thoran Schellhammer
Kids Mixed Gi / White + Grey-White (Novice) / Pee Wee I (7yrs) / -28 kg
(Day 1)
2-18
Закінчено
Cherith White
Won by Submission - 00:12
Blade Hay Gracie Barra Burleigh Heads
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
14
Закінчено
Ron Zohar
Team Lead
Jacob Richmond Won by Submission - 01:18
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
12
Закінчено
Elliott Cutmore
Insight Jiu Jitsu Academy
Won by points - 03:31
Bhima Rowe Team Lead