Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / White + Grey-White (Novice) / Junior I (10yrs) / -31 kg
(Day 1)
Završeno
Ryan Fuller
TEAM TCMA
Pobeda bez borbe
Arlo Mew Gracie Barra Noosa
Female ABSOLUTE - Gi Championship BLUE/PURPLE belt / Blue / Adult (Over 18) / Open Weight
(Day 1)
Završeno
Jennifer Burton
Team Lead
Pobeda bez borbe
Carla Segarra
Boys No-Gi / White + Grey-White (Novice) / Pee Wee II (8yrs) / -31 kg
(Day 1)
39
Završeno
Noah Pimentel
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Pobeda po poenima - 03:00
Soren Hoopmann Team Lead
Boys No-Gi / White + Grey-White (Novice) / Junior I (10yrs) / -31 kg
(Day 1)
2-43
Završeno
Ryan Fuller
TEAM TCMA
Talis Uhl SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Pobeda po poenima - 04:00
Male Open Weight Gi / Brown / Adult / Open Weight
(Day 1)
1-41
Završeno
Daniel Scarlett
Team Lead
Pobeda po poenima - 08:00
Vinicius Soares SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Male Open Weight Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
24
Završeno
Michael Shaw
Gamebred Academy Jiu Jitsu
Otavio Videira Carlson Gracie Team Pobeda po poenima - 05:00
Boys No-Gi / Mixed / Junior III (12yrs) / -37 kg
(Day 1)
33
Završeno
Connor Cassidy
Jacques Thomas Fight Club Jiu Jitsu Australia Pobeda po poenima - 04:00
Boys No-Gi / White + Grey-White (Novice) / Pee Wee I (7yrs) / -28 kg
(Day 1)
36
Završeno
Cooper Telford
Team Lead
Pobeda po poenima - 03:00
Paulo Uhl SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Boys No-Gi / Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -28 kg
(Day 1)
2-41
Završeno
Aidan May
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Pobedio Završnicom - 02:34
Vivaan Ingle Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Day 1)
29
Završeno
Robyn Baglin
Team Lead
Pobeda po poenima - 05:00
CHUHAN FENG Axis Jiu-Jitsu Academy Australia
Boys No-Gi / White + Grey-White (Novice) / Pee Wee I (7yrs) / -28 kg
(Day 1)
37
Završeno
Cherith White
Pobedio Završnicom - 02:21
Koby Robinson Team Lead
Boys No-Gi / Mixed / Junior III (12yrs) / -37 kg
(Day 1)
34
Završeno
Maverick Turner
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Tayron Pinto Pobedio Završnicom - 03:59
Boys No-Gi / Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -28 kg
(Day 1)
2-42
Završeno
Kobe Wicks
ALLIANCE JIU JITSU BRISBANE
Tyson Schellhammer Pobedio Završnicom - 01:55
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -69,0 kg (Light)
(Day 1)
1-37
Završeno
Lachlan Bird
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Jacob Cutler SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Pobedio Završnicom - 03:36
Kids Mixed No-Gi / White + Grey-White (Novice) / Pee Wee II (8yrs) / -37 kg
(Day 1)
41
Završeno
Lewis Telford
Team Lead
Pobeda po poenima - 03:00
Hayley Sherriff TEAM TCMA
Boys No-Gi / White + Grey-White (Novice) / Junior I (10yrs) / -31 kg
(Day 1)
Završeno
Arlo Mew
Gracie Barra Noosa
Talis Uhl SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Pobeda bez borbe
Girls No-Gi / Yellow / Teen II (14yrs) / -54 kg
(Day 1)
38
Završeno
Alexis Osborne
Pobeda po poenima - 04:00
Tiffany Carstairs Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Mixed No-Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -22 kg
(Day 1)
44
Završeno
Kiran Richmond
Pobeda po poenima - 03:00
Helena Levy Checkmat HQ
Girls No-Gi / White + Grey-White (Novice) / Junior II (11yrs) / -40 kg
(Day 1)
2-44
Završeno
Hillary Edmonds
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Siena Hoopmann Team Lead Pobeda po poenima - 04:00
Male ABSOLUTE - Gi Championship BLUE/PURPLE belt / Adult (Over 18) / Open Weight.
(Day 1)
1-38
Završeno
Percy Cawthorne
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Alex Hong Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia Pobedio Završnicom - 03:21
Female Gi / Blue / Adult / -74 kg (Middle)
(Day 1)
26
Završeno
Raina Lonczar
Flow Martial Arts Coolangatta
Vegas'latina Castle Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Pobeda po poenima - 06:00
Boys No-Gi / Mixed / Junior III (12yrs) / -37 kg
(Day 1)
Boys No-Gi / Mixed / Junior III (12yrs) / -37 kg
(Day 1)
36
Završeno
Maverick Turner
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Pobeda po poenima - 04:00
Jacques Thomas Fight Club Jiu Jitsu Australia
Boys No-Gi / Mixed / Junior III (12yrs) / -38 kg
(Day 1)
Završeno
Jack Wise
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Pobeda bez borbe
Noah Asman Alliance BJJ Australia
Kids Mixed No-Gi / White + Grey-White (Novice) / Pee Wee II (8yrs) / -37 kg
(Day 1)
42
Završeno
Lewis Telford
Team Lead
Pobedio Završnicom - 02:21
Hayley Sherriff TEAM TCMA
Girls No-Gi / White + Grey-White (Novice) / Junior II (11yrs) / -40 kg
(Day 1)
2-47
Završeno
Tayla Walsh
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Pobedio Završnicom - 03:28
Sade Hughes Team Lead
Boys No-Gi / Mixed / Junior III (12yrs) / -38 kg
(Day 1)
1-42
Završeno
Jack Wise
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Pobeda po poenima - 04:00
Thoran Schellhammer
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Day 1)
30
Završeno
Robyn Baglin
Team Lead
Anita Laurs Gracie Barra Burleigh Heads Pobedio Završnicom - 01:28
Kids Mixed No-Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -22 kg
(Day 1)
45
Završeno
Kiran Richmond
Pobeda po poenima - 03:00
Helena Levy Checkmat HQ
Girls No-Gi / White + Grey-White (Novice) / Junior II (11yrs) / -40 kg
(Day 1)
2-45
Završeno
Hillary Edmonds
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Sienna Wright Checkmat Tweed Heads Pobeda po poenima - 04:00
Male ABSOLUTE - Gi Championship BLUE/PURPLE belt / Adult (Over 18) / Open Weight.
(Day 1)
1-39
Završeno
Brenton Roach
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Pobedio Završnicom - 04:21
Percy Cawthorne Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Day 1)
31
Završeno
Lynne Sommerville
Team Lead
Athena Martinez No academy. Pobedio Završnicom - 04:17