Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / General / Pee Wee II (8yrs) / -25 kg
(Day 1)
35
Završeno
Cooper ELLIOTT
Full Metal Jiu Jitsu / ATOS Burleigh Heads
Wyatt Hurrell SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Pobedio Završnicom - 00:38
Mixed No-Gi / General / Pee Wee III (9yrs) / -28 kg
(Day 1)
50
Završeno
Nixon Fraser
Flow Martial Arts Coolangatta
Pobedio Završnicom - 00:49
Amitiel Fahey Honour Brazilian Jiu Jitsu
Mixed No-Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -28 kg
(Day 1)
41
Završeno
Sasha Hemsworth
TA | BYRON BAY
Pobedio Završnicom - 01:35
Luca George Gracie Barra Surfers Paradise
Girls No-Gi / General / Pee Wee III (9yrs) / -34 kg
(Day 1)
36
Završeno
Stevie Rizzo
Honour Brazilian Jiu Jitsu
Summer Weiner SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Pobedio Završnicom - 01:55
Male Open Weight Gi | White / Master 1 / Open Weight
(Day 1)
1-34
Završeno
Adam Thomas
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 04:24
Andrew Macpherson Flow Martial Arts Coolangatta
Boys No-Gi / Novice / Mighty Mite II (5yrs) / -22 kg
(Day 1)
51
Završeno
Zephyr Grove
Carlson Gracie Gold Coast
Pobedio Završnicom - 00:30
Hunter Stepto Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Boys Gi / General / Junior II (11yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
2-35
Završeno
Nadan Putinja
CAZA BJJ Australia
Pobedio Završnicom - 00:07
Thor Greenhill Unite Mixed Martial Arts
Mixed No-Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -28 kg
(Day 1)
42
Završeno
Tarrick Davidson
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Pobedio Završnicom - 02:19
Annabelle Rosentreter Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-33
Završeno
Lucas Rhynard
Axis Jiu-Jitsu Academy Australia
Chilli Harel TA | BYRON BAY Pobedio Završnicom - 02:13
Boys Gi / General / Teen II (14yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
2-37
Završeno
Harry Barber
Honour Brazilian Jiu Jitsu
Aydon-Lee Ovseev Gracie Barra Noosa Pobedio Završnicom - 01:21
Mixed No-Gi / General / Pee Wee III (9yrs) / -28 kg
(Day 1)
52
Završeno
Nixon Fraser
Flow Martial Arts Coolangatta
Ali Halawi Gracie Barra St Peters Australia Pobedio Završnicom - 00:41
Girls Gi / Mix / Teen I (13yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
2-38
Završeno
Cartoon Kerr
FULL METAL JIU JITSU / MENDES BROS AUSTRALIA
Pobedio Završnicom - 01:25
Lilly Fahey Honour Brazilian Jiu Jitsu
Boys No-Gi / General / Pee Wee II (8yrs) / -25 kg
(Day 1)
37
Završeno
Cooper ELLIOTT
Full Metal Jiu Jitsu / ATOS Burleigh Heads
Grayson Ferguson Full Metal Jiu Jitsu / ATOS Burleigh Heads Pobeda po poenima - 03:00
Boys No-Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -34 kg
(Day 1)
46
Završeno
Asher Atkinson
FULL METAL JIU JITSU / MENDES BROS AUSTRALIA
Zachary Lange Rogue MMA Pobedio Završnicom - 02:50
Male Open Weight Gi | Cash Division* / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
1-35
Završeno
Luka Lewis
Heartbreak Conditioning
Shannon Arnold Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia Pobedio Završnicom - 00:23
Girls No-Gi / General / Pee Wee III (9yrs) / -34 kg
(Day 1)
38
Završeno
Stevie Rizzo
Honour Brazilian Jiu Jitsu
Summer Weiner SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Pobedio Završnicom - 00:21
Boys No-Gi / Novice / Mighty Mite II (5yrs) / -22 kg
(Day 1)
55
Završeno
Zephyr Grove
Carlson Gracie Gold Coast
Pobeda po poenima - 02:00
Koa Griffin Carlson Gracie Gold Coast
Male Open Weight Gi | Cash Division* / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
1-36
Završeno
Lucas Rhynard
Axis Jiu-Jitsu Academy Australia
Bailey Hendy Life BJJ Pobedio Završnicom - 04:48
Mixed No-Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -28 kg
(Day 1)
44
Završeno
Tarrick Davidson
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Luca George Gracie Barra Surfers Paradise Pobedio Završnicom - 01:06
Boys Gi / General / Teen II (14yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
2-39
Završeno
Harry Barber
Honour Brazilian Jiu Jitsu
Duke Williams Temple Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 02:43
Boys No-Gi / General / Pee Wee II (8yrs) / -25 kg
(Day 1)
39
Završeno
Grayson Ferguson
Full Metal Jiu Jitsu / ATOS Burleigh Heads
Wyatt Hurrell SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Pobedio Završnicom - 01:34
Mixed No-Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -28 kg
(Day 1)
45
Završeno
Annabelle Rosentreter
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Sasha Hemsworth TA | BYRON BAY Pobedio Završnicom - 00:19
Boys No-Gi / Novice / Mighty Mite II (5yrs) / -22 kg
(Day 1)
53
Završeno
Hunter Stepto
Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 02:00
M8y Marco Tamayo Gracie Barra Surfers Paradise
Boys No-Gi / Novice / Pee Wee I (7yrs) / -22 kg
(Day 1)
2-42
Završeno
Kio Taccori
Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Marley Hillier Collective Martial Arts Pobedio Završnicom - 00:48
Girls No-Gi / Mix / Junior III (12yrs) / -34 kg
(Day 1)
47
Završeno
Felicity Eve Bayrante
FULL METAL JIU JITSU / MENDES BROS AUSTRALIA
Delphin Yaffa-Green Point Break Brazilian Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 02:34
Boys No-Gi / Novice / Pee Wee III (9yrs) / -28 kg
(Day 1)
41
Završeno
Auki Walton
TA | BYRON BAY
Dylan Lee Point Break Brazilian Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / General / Teen II (14yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
2-41
Završeno
Duke Williams
Temple Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 03:05
Aydon-Lee Ovseev Gracie Barra Noosa
Mixed No-Gi / General / Pee Wee III (9yrs) / -28 kg
(Day 1)
54
Završeno
Ali Halawi
Gracie Barra St Peters Australia
Pobedio Završnicom - 00:23
Amitiel Fahey Honour Brazilian Jiu Jitsu
Boys No-Gi / General / Junior I (10yrs) / -37 kg
(Day 1)
50
Završeno
Oscar McCulloch
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Hayato Schwalger SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Pobedio Završnicom - 01:40
Boys No-Gi / General / Junior II (11yrs) / -46 kg
(Day 1)
42
Završeno
Thor Greenhill
Unite Mixed Martial Arts
Nadan Putinja CAZA BJJ Australia Pobedio Završnicom - 00:39
Boys No-Gi / Novice / Pee Wee I (7yrs) / -28 kg
(Day 1)
2-43
Završeno
Ian Rosentreter
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Oliver Cima TA | BYRON BAY Pobeda po poenima - 03:00
Mixed No-Gi / General / Pee Wee III (9yrs) / -28 kg
(Day 1)
56
Završeno
SOUL Greentree
Gracie Barra Shellharbour
Yan Balladi Flow Martial Arts Coolangatta Pobeda po poenima - 03:00