Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / General / Pee Wee II (8yrs) / -25 kg
(Day 1)
35
Ferdig
Cooper ELLIOTT
Full Metal Jiu Jitsu / ATOS Burleigh Heads
Wyatt Hurrell SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Seier på submission - 00:38
Mixed No-Gi / General / Pee Wee III (9yrs) / -28 kg
(Day 1)
50
Ferdig
Nixon Fraser
Flow Martial Arts Coolangatta
Seier på submission - 00:49
Amitiel Fahey Honour Brazilian Jiu Jitsu
Mixed No-Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -28 kg
(Day 1)
41
Ferdig
Sasha Hemsworth
TA | BYRON BAY
Seier på submission - 01:35
Luca George Gracie Barra Surfers Paradise
Girls No-Gi / General / Pee Wee III (9yrs) / -34 kg
(Day 1)
36
Ferdig
Stevie Rizzo
Honour Brazilian Jiu Jitsu
Summer Weiner SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Seier på submission - 01:55
Male Open Weight Gi | White / Master 1 / Open Weight
(Day 1)
1-34
Ferdig
Adam Thomas
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Seier på submission - 04:24
Andrew Macpherson Flow Martial Arts Coolangatta
Boys No-Gi / Novice / Mighty Mite II (5yrs) / -22 kg
(Day 1)
51
Ferdig
Zephyr Grove
Carlson Gracie Gold Coast
Seier på submission - 00:30
Hunter Stepto Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Boys Gi / General / Junior II (11yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
2-35
Ferdig
Nadan Putinja
CAZA BJJ Australia
Seier på submission - 00:07
Thor Greenhill Unite Mixed Martial Arts
Mixed No-Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -28 kg
(Day 1)
42
Ferdig
Tarrick Davidson
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Seier på submission - 02:19
Annabelle Rosentreter Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-33
Ferdig
Lucas Rhynard
Axis Jiu-Jitsu Academy Australia
Chilli Harel TA | BYRON BAY Seier på submission - 02:13
Boys Gi / General / Teen II (14yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
2-37
Ferdig
Harry Barber
Honour Brazilian Jiu Jitsu
Aydon-Lee Ovseev Gracie Barra Noosa Seier på submission - 01:21
Mixed No-Gi / General / Pee Wee III (9yrs) / -28 kg
(Day 1)
52
Ferdig
Nixon Fraser
Flow Martial Arts Coolangatta
Ali Halawi Gracie Barra St Peters Australia Seier på submission - 00:41
Girls Gi / Mix / Teen I (13yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
2-38
Ferdig
Cartoon Kerr
FULL METAL JIU JITSU / MENDES BROS AUSTRALIA
Seier på submission - 01:25
Lilly Fahey Honour Brazilian Jiu Jitsu
Boys No-Gi / General / Pee Wee II (8yrs) / -25 kg
(Day 1)
37
Ferdig
Cooper ELLIOTT
Full Metal Jiu Jitsu / ATOS Burleigh Heads
Grayson Ferguson Full Metal Jiu Jitsu / ATOS Burleigh Heads Seier med poeng - 03:00
Boys No-Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -34 kg
(Day 1)
46
Ferdig
Asher Atkinson
FULL METAL JIU JITSU / MENDES BROS AUSTRALIA
Zachary Lange Rogue MMA Seier på submission - 02:50
Male Open Weight Gi | Cash Division* / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
1-35
Ferdig
Luka Lewis
Heartbreak Conditioning
Shannon Arnold Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia Seier på submission - 00:23
Girls No-Gi / General / Pee Wee III (9yrs) / -34 kg
(Day 1)
38
Ferdig
Stevie Rizzo
Honour Brazilian Jiu Jitsu
Summer Weiner SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Seier på submission - 00:21
Boys No-Gi / Novice / Mighty Mite II (5yrs) / -22 kg
(Day 1)
55
Ferdig
Zephyr Grove
Carlson Gracie Gold Coast
Seier med poeng - 02:00
Koa Griffin Carlson Gracie Gold Coast
Male Open Weight Gi | Cash Division* / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
1-36
Ferdig
Lucas Rhynard
Axis Jiu-Jitsu Academy Australia
Bailey Hendy Life BJJ Seier på submission - 04:48
Mixed No-Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -28 kg
(Day 1)
44
Ferdig
Tarrick Davidson
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Luca George Gracie Barra Surfers Paradise Seier på submission - 01:06
Boys Gi / General / Teen II (14yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
2-39
Ferdig
Harry Barber
Honour Brazilian Jiu Jitsu
Duke Williams Temple Jiu Jitsu Seier på submission - 02:43
Boys No-Gi / General / Pee Wee II (8yrs) / -25 kg
(Day 1)
39
Ferdig
Grayson Ferguson
Full Metal Jiu Jitsu / ATOS Burleigh Heads
Wyatt Hurrell SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Seier på submission - 01:34
Mixed No-Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -28 kg
(Day 1)
45
Ferdig
Annabelle Rosentreter
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Sasha Hemsworth TA | BYRON BAY Seier på submission - 00:19
Boys No-Gi / Novice / Mighty Mite II (5yrs) / -22 kg
(Day 1)
53
Ferdig
Hunter Stepto
Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Seier med poeng - 02:00
M8y Marco Tamayo Gracie Barra Surfers Paradise
Boys No-Gi / Novice / Pee Wee I (7yrs) / -22 kg
(Day 1)
2-42
Ferdig
Kio Taccori
Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Marley Hillier Collective Martial Arts Seier på submission - 00:48
Girls No-Gi / Mix / Junior III (12yrs) / -34 kg
(Day 1)
47
Ferdig
Felicity Eve Bayrante
FULL METAL JIU JITSU / MENDES BROS AUSTRALIA
Delphin Yaffa-Green Point Break Brazilian Jiu Jitsu Seier på submission - 02:34
Boys No-Gi / Novice / Pee Wee III (9yrs) / -28 kg
(Day 1)
41
Ferdig
Auki Walton
TA | BYRON BAY
Dylan Lee Point Break Brazilian Jiu Jitsu Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / General / Teen II (14yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
2-41
Ferdig
Duke Williams
Temple Jiu Jitsu
Seier på submission - 03:05
Aydon-Lee Ovseev Gracie Barra Noosa
Mixed No-Gi / General / Pee Wee III (9yrs) / -28 kg
(Day 1)
54
Ferdig
Ali Halawi
Gracie Barra St Peters Australia
Seier på submission - 00:23
Amitiel Fahey Honour Brazilian Jiu Jitsu
Boys No-Gi / General / Junior I (10yrs) / -37 kg
(Day 1)
50
Ferdig
Oscar McCulloch
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Hayato Schwalger SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Seier på submission - 01:40
Boys No-Gi / General / Junior II (11yrs) / -46 kg
(Day 1)
42
Ferdig
Thor Greenhill
Unite Mixed Martial Arts
Nadan Putinja CAZA BJJ Australia Seier på submission - 00:39
Boys No-Gi / Novice / Pee Wee I (7yrs) / -28 kg
(Day 1)
2-43
Ferdig
Ian Rosentreter
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Oliver Cima TA | BYRON BAY Seier med poeng - 03:00
Mixed No-Gi / General / Pee Wee III (9yrs) / -28 kg
(Day 1)
56
Ferdig
SOUL Greentree
Gracie Barra Shellharbour
Yan Balladi Flow Martial Arts Coolangatta Seier med poeng - 03:00