Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Novice / Junior III (12yrs) / -36.2 kg
(Day 1)
2-25
Ferdig
Lilah-Rose Christensen
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Delphin Yaffa-Green Point Break Brazilian Jiu Jitsu Seier på submission - 02:21
Boys Gi / Novice / Junior I (10yrs) / -33.2 kg
(Day 1)
24
Ferdig
Van Miller
LEGACY
Jaxon Brown Galeb Brothers BJJ Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -30.2 kg
(Day 1)
31
Ferdig
Liam Krauel
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Tristán Hemsworth TA | BYRON BAY Seier på submission - 00:43
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-23
Ferdig
Will Brook
TA | BYRON BAY
Seier med poeng - 05:00
Alberto Ferreira C4 Brazillian Jiu Jitsu
Boys Gi / Novice / Junior I (10yrs) / -36.2 kg
(Day 1)
26
Ferdig
Clyde Lodding
Galeb Brothers BJJ
Seier på submission - 00:14
Benjamin Duncombe FULL METAL JIU JITSU / MENDES BROS AUSTRALIA
Boys Gi / Novice / Junior II (11yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
Ferdig
Hunter Phillips
Empire Martial Arts
Seier på Walkover
Jacob Damevski Legacy BJJ Sunshine Coast
Boys Gi / General / Junior I (10yrs) / -33.2 kg
(Day 1)
35
Ferdig
Isaac Bayrante
FULL METAL JIU JITSU / MENDES BROS AUSTRALIA
Jai Cahill Carlson Gracie Gold Coast Seier på submission - 00:04
Boys Gi / Novice / Junior II (11yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
Ferdig
Riley Sant
C4 Brazillian Jiu Jitsu
Seier på Walkover
Jacob Damevski Legacy BJJ Sunshine Coast
Boys Gi / Novice / Junior I (10yrs) / -33.2 kg
(Day 1)
25
Ferdig
Jaxon Brown
Galeb Brothers BJJ
Seier på submission - 01:19
Noah Kerr FULL METAL JIU JITSU / MENDES BROS AUSTRALIA
Girls Gi / General / Teen III (15yrs) / -60.5 kg
(Day 1)
38
Ferdig
Angela Kelly
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Mischa Frankland Portal Brazilian Jiu Jitsu Seier på submission - 01:16
Girls Gi / General / Junior II (11yrs) / -36.2 kg
(Day 1)
2-23
Ferdig
Leila O’Connor
Flow Martial Arts
Summer Weiner SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / Novice / Junior I (10yrs) / -36.2 kg
(Day 1)
27
Ferdig
Clyde Lodding
Galeb Brothers BJJ
Seier på submission - 00:46
Phoenix Freebairn Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Boys Gi / Novice / Junior I (10yrs) / -39.3 kg
(Day 1)
22
Ferdig
Lincoln Atkinson
FULL METAL JIU JITSU / MENDES BROS AUSTRALIA
Bowie Walton TA | BYRON BAY Seier på submission - 00:40
Boys Gi / General / Junior I (10yrs) / -33.2 kg
(Day 1)
36
Ferdig
Neo Callanan
Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Seier på submission - 01:06
Isaac Bayrante FULL METAL JIU JITSU / MENDES BROS AUSTRALIA
Boys Gi / General / Junior I (10yrs) / -39.3 kg
(Day 1)
22
Ferdig
Oscar McCulloch
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Sky Brebner TA | BYRON BAY Seier på submission - 01:43
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-24
Ferdig
Mick Fahey
Honour Brazilian Jiu Jitsu
Seier på submission - 03:25
Bailey Hendy Life BJJ
Boys Gi / Novice / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
23
Ferdig
Kye Hogg
Honour Brazilian Jiu Jitsu
Mitchell Flynn Fight Club Jiu Jitsu Australia Seier på submission - 02:13
Girls Gi / General / Teen III (15yrs) / -60.5 kg
(Day 1)
39
Ferdig
Angela Kelly
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Seier på submission - 01:09
Mischa Frankland Portal Brazilian Jiu Jitsu
Boys Gi / General / Junior I (10yrs) / -33.2 kg
(Day 1)
37
Ferdig
Caique Duff
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Seier med poeng - 04:00
Jai Cahill Carlson Gracie Gold Coast
Girls Gi / General / Junior II (11yrs) / -36.2 kg
(Day 1)
2-24
Ferdig
Eliza Sonter
Flow Martial Arts Coolangatta
Seier på submission - 03:13
Felicity Eve Bayrante FULL METAL JIU JITSU / MENDES BROS AUSTRALIA
Boys Gi / Novice / Junior I (10yrs) / -36.2 kg
(Day 1)
28
Ferdig
Phoenix Freebairn
Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Benjamin Duncombe FULL METAL JIU JITSU / MENDES BROS AUSTRALIA Seier på submission - 01:40
Girls Gi / Novice / Junior III (12yrs) / -36.2 kg
(Day 1)
2-26
Ferdig
Lilah-Rose Christensen
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Seier på submission - 00:33
Mikayla Udale FLOW MARTIAL ARTS
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-25
Ferdig
Thomas Oakland
Empire Martial Arts
Luka Lewis Heartbreak Conditioning Seier med poeng - 06:00
Boys Gi / Novice / Junior III (12yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
30
Ferdig
Jai Pineros
Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Max Poppleton Fight Club Jiu Jitsu Australia Seier på submission - 03:49
Girls Gi / General / Teen II (14yrs) / -60.5 kg
(Day 1)
24
Ferdig
Indi Poulos
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Skyla Lange Team Lead Seier på submission - 01:17
Girls Gi / General / Teen III (15yrs) / -60.5 kg
(Day 1)
40
Ferdig
Angela Kelly
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Seier med poeng - 04:00
Mischa Frankland Portal Brazilian Jiu Jitsu
Boys Gi / General / Junior III (12yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
31
Ferdig
Angus McCulloch
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Seier på submission - 01:47
Byron Bates Southside Brazilian Jiu Jitsu
Girls Gi / General / Junior II (11yrs) / -36.2 kg
(Day 1)
2-28
Ferdig
Eliza Sonter
Flow Martial Arts Coolangatta
Summer Weiner SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / Novice / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
25
Ferdig
Kye Hogg
Honour Brazilian Jiu Jitsu
Mitchell Flynn Fight Club Jiu Jitsu Australia Seier på submission - 01:56
Boys Gi / General / Teen II (14yrs) / Above 73.0 kg
(Day 1)
41
Ferdig
Anthony Gordon-Powell
Pathways Jiu Jitsu
Todd Ward Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia Seier ved dommeravgjørelse - 04:00
Boys Gi / Novice / Junior III (12yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
32
Ferdig
Jai Pineros
Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Max Poppleton Fight Club Jiu Jitsu Australia Seier på submission - 02:04
Male Gi / Purple / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
1-26
Ferdig
Justin Tullemans
LEGACY
Patrick Allen Honour Brazilian Jiu Jitsu Seier med poeng - 07:00