Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Mixed Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -36.2 kg
(Day 1)
2-17
Ferdig
Asher Atkinson
FULL METAL JIU JITSU / MENDES BROS AUSTRALIA
Zachary Lange Rogue MMA Seier på submission - 01:03
Male Gi / Purple / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
1-20
Ferdig
Matt Kelly
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Justin Tullemans LEGACY Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 01:32
Girls Gi / Novice / Junior I (10yrs) / -30.2 kg
(Day 1)
17
Ferdig
Emily Sant
C4 Brazillian Jiu Jitsu
Seier ved dommeravgjørelse - 04:00
Mia Fleming CAZA BJJ Australia
Boys Gi / General / Junior II (11yrs) / -33.2 kg
(Day 1)
17
Ferdig
Max McBain
CAZA BJJ Australia
Seier på submission - 02:53
Nathaniel Fahey Honour Brazilian Jiu Jitsu
Mixed Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -36.2 kg
(Day 1)
2-18
Ferdig
Zachary Lange
Rogue MMA
India Bates Southside Brazilian Jiu Jitsu Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -30.2 kg
(Day 1)
25
Ferdig
Kyrie Myles
Galeb Brothers BJJ
Tarrick Davidson Fight Club Jiu Jitsu Australia Seier på submission - 00:46
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-17
Ferdig
Kaia Walton
TA | BYRON BAY
James Uzunovski Seier på submission - 02:37
Boys Gi / Novice / Junior II (11yrs) / -36.2 kg
(Day 1)
19
Ferdig
Maserati Arena-Rogan
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Marley Gawthorne Unite Mixed Martial Arts Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / General / Junior I (10yrs) / -30.2 kg
(Day 1)
19
Ferdig
Shalev Mayor Solell
Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Seier med poeng - 04:00
Isaac McAlister Honour Brazilian Jiu Jitsu
Boys Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -30.2 kg
(Day 1)
27
Ferdig
Tristán Hemsworth
TA | BYRON BAY
Seier på submission - 00:14
Luca George Gracie Barra Surfers Paradise
Boys Gi / Novice / Junior I (10yrs) / -30.2 kg
(Day 1)
2-19
Ferdig
Tatsui Inouchi
Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Seier med poeng - 04:00
Lennox Hillier Collective Martial Arts
Boys Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -30.2 kg
(Day 1)
26
Ferdig
Liam Krauel
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Seier på submission - 01:49
Tarrick Davidson Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male Gi / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
1-22
Ferdig
Shannon Arnold
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Seier med poeng - 06:00
Maddy Gordon-Powell Pathways Jiu Jitsu
Boys Gi / General / Junior I (10yrs) / -39.3 kg
(Day 1)
20
Ferdig
Byron Schipplock
Empire Martial Arts
Sky Brebner TA | BYRON BAY Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -30.2 kg
(Day 1)
28
Ferdig
Tristán Hemsworth
TA | BYRON BAY
Seier på submission - 00:57
Peter Fleming CAZA BJJ Australia
Boys Gi / General / Junior I (10yrs) / -33.2 kg
(Day 1)
32
Ferdig
Neo Callanan
Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Seier på submission - 00:58
Caitanya Barnett Flow Martial Arts Coolangatta
Girls Gi / General / Junior II (11yrs) / -36.2 kg
(Day 1)
2-21
Ferdig
Summer Weiner
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Seier på submission - 03:44
Felicity Eve Bayrante FULL METAL JIU JITSU / MENDES BROS AUSTRALIA
Boys Gi / Novice / Junior I (10yrs) / -33.2 kg
(Day 1)
23
Ferdig
Van Miller
LEGACY
Seier med poeng - 04:00
Noah Kerr FULL METAL JIU JITSU / MENDES BROS AUSTRALIA
Male Gi / Purple / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
1-21
Ferdig
Patrick Allen
Honour Brazilian Jiu Jitsu
Seier på submission - 05:53
Matt Kelly Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Boys Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -30.2 kg
(Day 1)
29
Ferdig
Peter Fleming
CAZA BJJ Australia
Seier med poeng - 03:00
Luca George Gracie Barra Surfers Paradise
Boys Gi / Novice / Junior II (11yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
20
Ferdig
Hunter Phillips
Empire Martial Arts
Riley Sant C4 Brazillian Jiu Jitsu Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / General / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
Ferdig
Steel McMillan
TA | BYRON BAY
Zion Staten Fight Club Jiu Jitsu Australia Seier på Walkover
Boys Gi / Novice / Junior I (10yrs) / -30.2 kg
(Day 1)
2-20
Ferdig
Tatsui Inouchi
Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Seier med poeng - 04:00
Lennox Hillier Collective Martial Arts
Boys Gi / General / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
Ferdig
Steel McMillan
TA | BYRON BAY
Zion Staten Fight Club Jiu Jitsu Australia Seier på Walkover
Boys Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -30.2 kg
(Day 1)
Ferdig
Kyrie Myles
Galeb Brothers BJJ
Liam Krauel SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Seier på Walkover
Boys Gi / General / Junior I (10yrs) / -33.2 kg
(Day 1)
33
Ferdig
Neo Callanan
Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Caique Duff Fight Club Jiu Jitsu Australia Seier på submission - 00:52
Boys Gi / General / Junior I (10yrs) / -39.3 kg
(Day 1)
21
Ferdig
Byron Schipplock
Empire Martial Arts
Oscar McCulloch Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -30.2 kg
(Day 1)
30
Ferdig
Tarrick Davidson
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Peter Fleming CAZA BJJ Australia Seier på submission - 00:58
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-19
Ferdig
James Uzunovski
Seier med poeng - 05:00
Harry Martin TA | BYRON BAY
Boys Gi / Novice / Junior I (10yrs) / -39.3 kg
(Day 1)
21
Ferdig
Lincoln Atkinson
FULL METAL JIU JITSU / MENDES BROS AUSTRALIA
Bowie Walton TA | BYRON BAY Seier på submission - 01:38
Girls Gi / General / Junior II (11yrs) / -36.2 kg
(Day 1)
2-22
Ferdig
Eliza Sonter
Flow Martial Arts Coolangatta
Seier på submission - 03:29
Leila O’Connor Flow Martial Arts
Boys Gi / General / Junior I (10yrs) / -33.2 kg
(Day 1)
34
Ferdig
Caique Duff
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Seier på submission - 01:10
Caitanya Barnett Flow Martial Arts Coolangatta