Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / General / Teen III (15yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
1-25
Färdig
Jesse-James Parr
Team Lead
Vann på Submission - 02:04
Eemil Iivonen SJJA Team
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
20
Färdig
Isaac Bjornsson
TA | BYRON BAY
Vann på poäng - 07:00
Dale Hardy Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Girls Gi / Novice / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
20
Färdig
Macy Ridgeway
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Tia Anderson Vann på Submission - 03:57
Boys Gi / General / Teen III (15yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
23
Färdig
Jack Wise
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Vann på poäng - 04:00
Unknown User SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Boys No-Gi / General / Junior II (11yrs) / -31 kg
(Day 1)
2-25
Färdig
Wyatt Elson
Empire Martial Arts
Vann på poäng - 04:00
Kiran Richmond
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
18
Färdig
Jordan Knight
Sam Williams Life BJJ Vann på poäng - 05:00
Boys No-Gi / General / Junior II (11yrs) / -31 kg
(Day 1)
2-26
Färdig
Caitanya Barnett
Flow Martial Arts Coolangatta
Phoenix Elbeb Fight Club Jiu Jitsu Australia Vann på poäng - 04:00
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
28
Färdig
Grant Newman
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Vann på poäng - 05:00
Patrick Hopkins Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1 / -58,5 kg (Light feather)
(Day 1)
1-26
Färdig
Noah Bottomley
Gamebred Academy Jiu Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Ash Bristow Chincogan peak martial arts
Girls Gi / Novice / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
21
Färdig
Evie Ridgeway
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Jessica Aslin Portal Brazilian Jiu Jitsu Vann på poäng - 04:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
20
Färdig
Jack Howard
Brothers Brazilian Jiu Jitsu
Jake Roberts Switch Jiu Jitsu Vann på Submission - 02:47
Boys Gi / General / Teen III (15yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
24
Färdig
Unknown User
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Liam Kurt Magno Vann på poäng - 04:00
Male Open Weight Gi | Cash Division* / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
18
Färdig
Sam Burraston
Oliver Mounier Drop Bear Brazilian Jiu-Jitsu Vann på poäng - 06:00
Girls No-Gi / General / Junior I (10yrs) / -34 kg
(Day 1)
21
Färdig
Matilda Iivonen
SJJA Team
Vann på Submission - 00:48
Summer Weiner SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Boys No-Gi / General / Teen I (13yrs) / -38 kg
(Day 1)
2-30
Färdig
Phoenix Brebner
TA | BYRON BAY
Vann på Submission - 01:09
Rama Barnett Flow Martial Arts Coolangatta
Girls Gi / Novice / Teen I (13yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
25
Färdig
Faith Sampson
Point Break Brazilian Jiu Jitsu/ Peter De Been
Lisa Davis Point Break Brazilian Jiu Jitsu Vann på Submission - 01:51
Girls No-Gi / General / Junior I (10yrs) / -34 kg
(Day 1)
22
Färdig
Matilda Iivonen
SJJA Team
Vann på Submission - 01:09
Mireille Marshall Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Boys Gi / General / Junior III (12yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
1-22
Färdig
Jeremy Fogarty
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Jacob Richmond Vann på poäng - 04:00
Boys No-Gi / General / Junior II (11yrs) / -31 kg
(Day 1)
2-27
Färdig
Wyatt Elson
Empire Martial Arts
Vann på poäng - 04:00
Phoenix Elbeb Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
19
Färdig
Harry Stankovic
Northern Beaches Jiu-Jitsu Academy
Vann på Submission - 03:20
Sam Williams Life BJJ
Girls Gi / General / Teen II (14yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
24
Färdig
Indi Poulos
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Ashling Hardy Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Vann på poäng - 04:00
Girls No-Gi / General / Teen I (13yrs) / -50 kg
(Day 1)
25
Färdig
Lava Lopez
Team Lead
Isabel Iivonen SJJA Team Vann på Submission - 00:41
Girls Gi / Novice / Teen III (15yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
27
Färdig
Matea Deane-Adamowicz
Fight Club Jiu Jitsu Australia
India Rose Frith Point Break Brazilian Jiu Jitsu Vann på Submission - 02:03
Boys Gi / General / Junior III (12yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
1-21
Färdig
Orian Ben Abou
TA | BYRON BAY
Aydon-Lee Ovseev Gracie Barra Noosa Vann på Submission - 00:27
Girls Gi / Novice / Teen I (13yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
26
Färdig
Faith Sampson
Point Break Brazilian Jiu Jitsu/ Peter De Been
Lisa Davis Point Break Brazilian Jiu Jitsu Vann på Submission - 01:27
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
21
Färdig
Ben Exton
Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Thiago Cordeiro Flow Martial Arts Coolangatta Vann på Submission - 03:52
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
21
Färdig
William Graves
TA | BYRON BAY
Vann på Submission - 05:26
Josh Locke Chincogan peak martial arts
Girls No-Gi / General / Junior I (10yrs) / -34 kg
(Day 1)
23
Färdig
Mireille Marshall
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Summer Weiner SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Vann på poäng - 04:00
Boys No-Gi / Novice / Junior I (10yrs) / -28 kg
(Day 1)
27
Färdig
Shalev Mayor Solell
Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Neo Callanan Point Break Brazilian Jiu Jitsu Vann på Submission - 00:50
Mixed No-Gi / Novice / Pee Wee III (9yrs) / -31 kg
(Day 1)
29
Färdig
Noah Merhabi
Fighters Haven Team
Jed Anderson Boonchu Vann på Submission - 02:58
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 2 / Above 89,3+ (Ultra heavy)
(Day 1)
1-27
Färdig
Ariki Cliffe
Valentino Schaaf SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Vann på poäng - 05:00
Male Open Weight Gi | Cash Division* / Purple / Adult / Open Weight
(Day 1)
23
Färdig
Scott Mackie
TA | BYRON BAY
David Farrell SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Vann via diskvalificering