Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Black / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
Färdig
Daniel Scarlett
Team Lead
Wagner Chrispim Junior TA | BYRON BAY Vann på Walkover
Female Gi / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
1-47
Färdig
Jessica Brook
TA | BYRON BAY
Vann på Submission - 03:55
Skarlyte Bennett Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Male Open Weight Gi | Cash Division* / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
34
Färdig
Jake Roberts
Switch Jiu Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Charles Rich SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Male No-Gi / White / Adult / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Day 1)
40
Färdig
Nick Pattison
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Timothy King Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Vann på Submission - 01:35
Male Open Weight No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
39
Färdig
Gabriel Diaz
TA | BYRON BAY
Kyle Berryman CMBT Training Centre Vann på Submission - 01:13
Male No-Gi / Purple / Adult / +97,0 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
30
Färdig
Axel Briskey
Courage Training Centre
Vann på Submission - 01:38
Scott Mackie TA | BYRON BAY
Boys No-Gi / General / Teen I (13yrs) / -55 kg
(Day 1)
45
Färdig
Linken Langford
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Vann på poäng - 04:00
Masen Langford Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male No-Gi / White / Adult / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Day 1)
41
Färdig
Tony Ridgeway
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Daniel Thompson-Guy shindo new breed Vann på Submission - 01:54
Male Open Weight Gi | Cash Division* / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
32
Färdig
Ryan Dare
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Harry Stankovic Northern Beaches Jiu-Jitsu Academy Vann på Submission - 04:14
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 1 / -76,0 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-45
Färdig
Josh Trowbridge
Team Lead
Hayden Absalom Higgins Submission Fighting Vann på Submission - 03:35
Male Open Weight No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
41
Färdig
Timothy King
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Thomas Rigby Point Break Brazilian Jiu Jitsu Vann på domslut - 05:00
Male Open Weight No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
42
Färdig
Shane Primrose
Pathways Jiu Jitsu
Vann på Submission - 03:22
Nathan Gould TA | BYRON BAY
Boys No-Gi / General / Teen I (13yrs) / -55 kg
(Day 1)
46
Färdig
Charlie Rice
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Chilli Dekker Portal Brazilian Jiu Jitsu Vann på Submission - 03:03
Female Gi / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
1-46
Färdig
Thais Marques
Vann på Submission - 04:15
Claudia Lowles Team Lead
Male No-Gi / White / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Day 1)
2-43
Färdig
Braydon Fiveash
Team Lead
Vann på Submission - 04:54
Jayhe Lee shindo new breed
Female Gi / Blue / Adult / -79,3 kg (Heavy)
(Day 1)
49
Färdig
Alice Grieve
TA | BYRON BAY
Jordyn Allen Team Lead Vann via diskvalificering - 03:53
Male Open Weight Gi | Cash Division* / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
33
Färdig
Cameron Marshall
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Vann på poäng - 05:00
Gabriel Diaz TA | BYRON BAY
Male Open Weight No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
44
Färdig
Sunni Bailey
Rings MMA Lismore
Vann på poäng - 06:00
Dylan Brewer Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Male Open Weight No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
43
Färdig
Chris De Groot
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kyle Berryman CMBT Training Centre Vann på Submission - 04:33
CASH DIVISION - MALE - NO-GI ABSOLUTE - WHITE, BLUE & PURPLE BELT
(Day 1)
32
Färdig
MARK SCOTT
GARAGE JIU-JITSU
Vann på Submission - 05:32
Gordon Reale Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male No-Gi / Purple / Adult / +97,0 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
Färdig
David Farrell
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Vann på Walkover
Peter Antoine Full Metal Jiu Jitsu / ATOS Burleigh Heads
Male No-Gi / White / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Day 1)
2-42
Färdig
Noah Bottomley
Gamebred Academy Jiu Jitsu
Vann på Submission - 04:10
Marco Rosito TA | BYRON BAY
Boys No-Gi / General / Teen I (13yrs) / -55 kg
(Day 1)
47
Färdig
Masen Langford
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Charlie Rice SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Vann på poäng - 04:00
Male No-Gi / Purple / Adult / +97,0 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
31
Färdig
Axel Briskey
Courage Training Centre
Vann på Submission - 03:53
David Farrell SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Male No-Gi / White / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Day 1)
2-44
Färdig
Domenick Barlis
Jay Harris SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Vann på Submission - 03:02
Male Open Weight No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
42
Färdig
Ryan Dare
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Daniel Thompson-Guy shindo new breed Vann via diskvalificering - 01:42
Female Open Weight Gi | Cash Division* / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
1-51
Färdig
Alice Grieve
TA | BYRON BAY
Vann på Submission - 03:27
Siri Lauluten Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male Open Weight No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
43
Färdig
Nathaniel Wilks
Pathways Jiu Jitsu
Vann på Submission - 02:51
Mitch McLaren Checkmat Sunshine Coast
Boys No-Gi / General / Teen I (13yrs) / -55 kg
(Day 1)
48
Färdig
Linken Langford
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Chilli Dekker Portal Brazilian Jiu Jitsu Vann på poäng - 04:00
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Day 1)
52
Färdig
Amber Leggett
Arte Suave Brazilian Jiu Jitsu
Vann på Submission - 01:43
Kylie Costanzo Flow Martial Arts Coolangatta
Male Open Weight No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
45
Färdig
Daniel Thompson-Guy
shindo new breed
Vann på Submission - 02:42
Kyle Berryman CMBT Training Centre
Male No-Gi / White / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Day 1)
2-45
Färdig
Liam Masters
Team Lead
Vann på poäng - 05:00
Daniel Gall shindo new breed