Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
31
Окончено
Gary Neugebauer
GARAGE JIU-JITSU
Lucas Rosario GARAGE JIU-JITSU Won by points - 06:00
Boys No-Gi / Mixed / Pee Wee I (7yrs) / -25 kg
(Day 1)
2-32
Окончено
Leo Batiste
Gracie Barra Noosa
Jay J Sharman Empire Martial Arts Won by Disqualification (disqualification)
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
28
Окончено
Chris Power
Diamond martial arts
Vinícius Santos SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by Submission - 01:22
Female Gi / Blue / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Day 1)
Окончено
Marina Frota
Team Lead
Won by Walkover
Alice Matthews Training Grounds
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
23
Окончено
Aaron Huynh
FT Jiu Jitsu Australia
Matthew Purdy Rogue MMA Won by Submission - 04:40
Kids Mix No-Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / -34 kg
(Day 1)
2-30
Окончено
Harry Rice
Zac Young Empire Martial Arts Won by points - 03:00
Female Gi / Blue / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Day 1)
Окончено
Tima El Abdallaoui
Won by Walkover
Alice Matthews Training Grounds
Boys No-Gi / Mixed / Teen III (13yrs) / -68 kg
(Day 1)
33
Окончено
William Dubelaar
Axis Jiu-Jitsu Academy Australia
Oliver Silvestro High Rollers Won by points - 04:00
Female Gi / Blue / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Day 1)
32
Окончено
Marina Frota
Team Lead
Tima El Abdallaoui Won by Submission - 02:06
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
Окончено
Dimitri Didenko
Galeb Brothers BJJ
Won by Walkover
Byron Cherry Team Lead
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-33
Окончено
Patrick Basso
GARAGE JIU-JITSU
Won by Decision - 05:00
Jimmy Martin Switch Jiu Jitsu
Girls No-Gi / Intermediate / Junior III (12yrs) / -46 kg
(Day 1)
Окончено
Tayla Walsh
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Lara Loqdowns Won by Walkover
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
29
Окончено
Cade Lever
Flow Martial Arts Coolangatta
Won by points - 06:00
Didier Mamet WOLFLIFE ACADEMY
Kids Mix No-Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / -34 kg
(Day 1)
2-31
Окончено
Noah Pimentel
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by points - 03:00
Carmem Balthazar Da Silveira SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Female Gi / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
34
Окончено
Kyla Bolterstenj
GUIGO JIU JITSU
Hafsah Daniel SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by points - 06:00
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
Окончено
Liam Christopher Duncan
Carlson Gracie Gold Coast
Nicholas Pickering Won by Walkover
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
34
Окончено
DAVID ELDRIDGE
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Josh Allsopp Sydney West Martial Arts Won by Submission - 02:37
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
25
Окончено
Michael Clynch
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Steven Darby Team Lead Won by points - 05:00
Female Gi / White / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Day 1)
36
Окончено
Kyla Allen
Team Lead
Paula Sanchez Team Lead Won by Submission - 01:20
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
29
Окончено
James Hylton-Cummins
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by Submission - 03:49
Harrison Timothy DKTHA
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-34
Окончено
Rasheed Romero
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Jonathon Alcock GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Won by Walkover
Boys No-Gi / Mixed / Teen III (13yrs) / -68 kg
(Day 1)
34
Окончено
William Dubelaar
Axis Jiu-Jitsu Academy Australia
Oliver Silvestro High Rollers Won by Submission - 02:05
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-37
Окончено
Dirceu Neto
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Won by Submission - 03:37
Troy Gartlan SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Boys No-Gi / Mixed / Pee Wee I (7yrs) / -25 kg
(Day 1)
2-34
Окончено
Jay J Sharman
Empire Martial Arts
Won by Submission - 01:38
Jorge Griffiths Kings Academy Australia
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
35
Окончено
Pablo Rafael
GARAGE JIU-JITSU
Won by points - 07:00
DAVID ELDRIDGE SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Male Open Weight Gi / Blue / Master 2 / Open Weight
(Day 1)
29
Окончено
John Hinshelwood
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Luke Edmiston Gamebred Academy Won by points - 05:00
Female Gi / Blue / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Day 1)
35
Окончено
Alessandra Inacio
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Won by Submission - 01:17
Gabriela Gerizani Temple Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
30
Окончено
Dimitri Didenko
Galeb Brothers BJJ
Won by points - 05:00
Jarred Rayner SJJA Team
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
30
Окончено
Vinícius Santos
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by points - 06:00
Jean-Claude Bernard Carlson Gracie Team
Boys No-Gi / Mixed / Pee Wee I (7yrs) / -25 kg
(Day 1)
2-33
Окончено
Leo Batiste
Gracie Barra Noosa
Jorge Griffiths Kings Academy Australia Won by Disqualification (disqualification)
Female Gi / White / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Day 1)
37
Окончено
Jordyn Allen
Team Lead
Won by points - 05:00
Shantal King DKTHA
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-38
Окончено
Rylan Copper
Galeb Brothers BJJ
Ryan Newlands TA | BYRON BAY Won by Decision - 05:00