Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
31
Färdig
Gary Neugebauer
GARAGE JIU-JITSU
Lucas Rosario GARAGE JIU-JITSU Vann på poäng - 06:00
Boys No-Gi / Mixed / Pee Wee I (7yrs) / -25 kg
(Day 1)
2-32
Färdig
Leo Batiste
Gracie Barra Noosa
Jay J Sharman Empire Martial Arts Vann via diskvalificering
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
28
Färdig
Chris Power
Diamond martial arts
Vinícius Santos SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Vann på Submission - 01:22
Female Gi / Blue / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Day 1)
Färdig
Marina Frota
Team Lead
Vann på Walkover
Alice Matthews Training Grounds
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
23
Färdig
Aaron Huynh
FT Jiu Jitsu Australia
Matthew Purdy Rogue MMA Vann på Submission - 04:40
Kids Mix No-Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / -34 kg
(Day 1)
2-30
Färdig
Harry Rice
Zac Young Empire Martial Arts Vann på poäng - 03:00
Female Gi / Blue / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Day 1)
Färdig
Tima El Abdallaoui
Vann på Walkover
Alice Matthews Training Grounds
Boys No-Gi / Mixed / Teen III (13yrs) / -68 kg
(Day 1)
33
Färdig
William Dubelaar
Axis Jiu-Jitsu Academy Australia
Oliver Silvestro High Rollers Vann på poäng - 04:00
Female Gi / Blue / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Day 1)
32
Färdig
Marina Frota
Team Lead
Tima El Abdallaoui Vann på Submission - 02:06
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
Färdig
Dimitri Didenko
Galeb Brothers BJJ
Vann på Walkover
Byron Cherry Team Lead
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-33
Färdig
Patrick Basso
GARAGE JIU-JITSU
Vann på domslut - 05:00
Jimmy Martin Switch Jiu Jitsu
Girls No-Gi / Intermediate / Junior III (12yrs) / -46 kg
(Day 1)
Färdig
Tayla Walsh
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Lara Loqdowns Vann på Walkover
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
29
Färdig
Cade Lever
Flow Martial Arts Coolangatta
Vann på poäng - 06:00
Didier Mamet WOLFLIFE ACADEMY
Kids Mix No-Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / -34 kg
(Day 1)
2-31
Färdig
Noah Pimentel
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Vann på poäng - 03:00
Carmem Balthazar Da Silveira SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Female Gi / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
34
Färdig
Kyla Bolterstenj
GUIGO JIU JITSU
Hafsah Daniel SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Vann på poäng - 06:00
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
Färdig
Liam Christopher Duncan
Carlson Gracie Gold Coast
Nicholas Pickering Vann på Walkover
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
34
Färdig
DAVID ELDRIDGE
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Josh Allsopp Sydney West Martial Arts Vann på Submission - 02:37
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
25
Färdig
Michael Clynch
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Steven Darby Team Lead Vann på poäng - 05:00
Female Gi / White / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Day 1)
36
Färdig
Kyla Allen
Team Lead
Paula Sanchez Team Lead Vann på Submission - 01:20
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
29
Färdig
James Hylton-Cummins
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Vann på Submission - 03:49
Harrison Timothy DKTHA
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-34
Färdig
Rasheed Romero
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Jonathon Alcock GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Vann på Walkover
Boys No-Gi / Mixed / Teen III (13yrs) / -68 kg
(Day 1)
34
Färdig
William Dubelaar
Axis Jiu-Jitsu Academy Australia
Oliver Silvestro High Rollers Vann på Submission - 02:05
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-37
Färdig
Dirceu Neto
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Vann på Submission - 03:37
Troy Gartlan SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Boys No-Gi / Mixed / Pee Wee I (7yrs) / -25 kg
(Day 1)
2-34
Färdig
Jay J Sharman
Empire Martial Arts
Vann på Submission - 01:38
Jorge Griffiths Kings Academy Australia
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
35
Färdig
Pablo Rafael
GARAGE JIU-JITSU
Vann på poäng - 07:00
DAVID ELDRIDGE SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Male Open Weight Gi / Blue / Master 2 / Open Weight
(Day 1)
29
Färdig
John Hinshelwood
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Luke Edmiston Gamebred Academy Vann på poäng - 05:00
Female Gi / Blue / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Day 1)
35
Färdig
Alessandra Inacio
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 01:17
Gabriela Gerizani Temple Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
30
Färdig
Dimitri Didenko
Galeb Brothers BJJ
Vann på poäng - 05:00
Jarred Rayner SJJA Team
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
30
Färdig
Vinícius Santos
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Vann på poäng - 06:00
Jean-Claude Bernard Carlson Gracie Team
Boys No-Gi / Mixed / Pee Wee I (7yrs) / -25 kg
(Day 1)
2-33
Färdig
Leo Batiste
Gracie Barra Noosa
Jorge Griffiths Kings Academy Australia Vann via diskvalificering
Female Gi / White / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Day 1)
37
Färdig
Jordyn Allen
Team Lead
Vann på poäng - 05:00
Shantal King DKTHA
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-38
Färdig
Rylan Copper
Galeb Brothers BJJ
Ryan Newlands TA | BYRON BAY Vann på domslut - 05:00