Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / Intermediate / Junior I (10yrs) / -40 kg
(Day 1)
15
Färdig
Seth Quinn
Team Lead
Vann på poäng - 04:00
Jeremy Fogarty SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Mix No-Gi / Novice / Pee Wee I (7yrs) / -28 kg
(Day 1)
1-19
Färdig
Seth Mcdonnell
LEGACY
Vann på Submission - 00:51
Kobi Rooth LEGACY
Kids Mix Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Day 1)
7
Färdig
Archie Barber
Southside Brazilian Jiu Jitsu
Jay J Sharman Empire Martial Arts Vann på Submission - 00:37
Girls Gi / Intermediate / Junior III (12yrs) / -51.5 kg
(Day 1)
19
Färdig
Tayla Walsh
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Vann på domslut - 04:00
Sade Hughes Team Lead
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
16
Färdig
Varun Mehrotra
Unity Jiu Jitsu School
Vann på poäng - 06:00
Joao Pedro Mesquita TA | BYRON BAY
Boys Gi / Advanced / Teen II (14yrs) / Above 69,0 kg
(Day 1)
2-23
Färdig
William Dubelaar
Axis Jiu-Jitsu Academy Australia
Chilli Harel Vann på Submission - 02:07
Kids Mix No-Gi / Novice / Pee Wee I (7yrs) / -28 kg
(Day 1)
1-21
Färdig
Miila Sirvio
SJJA Team
Vann på domslut - 03:00
Cooper Telford Team Lead
Boys No-Gi / Advanced / Junior II (11yrs) / -46 kg
(Day 1)
21
Färdig
Archie Windle
LEGACY
Tayron Pinto SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Vann på poäng - 04:00
Kids Mix Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Day 1)
6
Färdig
Murilo Balthazar Da Silveira
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Seth Mcdonnell LEGACY Vann på poäng - 03:00
Kids Mix No-Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / -37 kg
(Day 1)
10
Färdig
Montagu Soldo
Carlson Gracie Gold Coast
Harrison Dando LEGACY Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / Intermediate / Junior III (12yrs) / Above 60,5 kg
(Day 1)
1-20
Färdig
David Greenhalgh
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Vann på Submission - 00:37
Hunter Thomas Portal Brazilian Jiu Jitsu
Boys No-Gi / Novice / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(Day 1)
2-19
Färdig
Bodhi Bridge
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Vann på poäng - 02:00
Ocean Mellor Portal Brazilian Jiu Jitsu
Boys No-Gi / Novice / Junior I (10yrs) / -34 kg
(Day 1)
19
Färdig
Lewis Degenhardt
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Taj Chevalley SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Vann på Submission - 03:14
Girls Gi / Intermediate / Junior III (12yrs) / -51.5 kg
(Day 1)
20
Färdig
Evie Hokins
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Tayla Walsh SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Vann på poäng - 04:00
Boys Gi / Advanced / Teen II (14yrs) / Above 69,0 kg
(Day 1)
2-24
Färdig
William Dubelaar
Axis Jiu-Jitsu Academy Australia
Chilli Harel Vann på Submission - 02:22
Boys No-Gi / Intermediate / Teen III (15yrs) / -54 kg
(Day 1)
13
Färdig
Caelan Corcoran
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Vann på Submission - 01:05
Peter Nicolaou LEGACY
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
16
Färdig
Cole Smith
Galeb Brothers BJJ
Vann på poäng - 06:00
Abraham Howard-Edwards SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Girls Gi / Mixed / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
1-22
Färdig
Lara Loqdowns
Vann på domslut - 04:00
Sofia Rezai-Smyth Portal Brazilian Jiu Jitsu
Boys No-Gi / Advanced / Junior II (11yrs) / -46 kg
(Day 1)
22
Färdig
Archie Windle
LEGACY
Tayron Pinto SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Vann på Submission - 01:10
Kids Mix Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
15
Färdig
Hayato Schwalger
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Vann på Submission - 02:31
Cooper Telford Team Lead
Girls No-Gi / Intermediate / Junior II (11yrs) / -49 kg
(Day 1)
24
Färdig
Maci Mayne
Empire Martial Arts
Sade Hughes Team Lead Vann på Submission - 02:11
Girls No-Gi / Intermediate / Junior I (10yrs) / -40 kg
(Day 1)
23
Färdig
Heili Sirvio
SJJA Team
Lava Lopez Team Lead Vann på Submission - 02:54
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
20
Färdig
Matthew Clarke
Aaron Huynh FT Jiu Jitsu Australia Vann via diskvalificering - 02:32
Boys Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
Färdig
Logan Batiste
Gracie Barra Noosa
Jai Cahill Carlson Gracie Gold Coast Vann på Walkover - 00:01
Boys Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
Färdig
Jett Fuli Griffiths
Kings Academy Australia
Vann på Walkover
Logan Batiste Gracie Barra Noosa
Kids Mix Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
16
Färdig
Byron Schipplock
Empire Martial Arts
Vann på poäng - 03:00
Cherith White
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
17
Färdig
Jake Turner
Carlson Gracie Team
Vann på Submission - 01:46
BRUNO MASCARENHAS MENDES DOS SANTOS ORIGEM JIU-JITSU
Girls No-Gi / Mixed / Pee Wee III (9yrs) / -43 kg
(Day 1)
1-23
Färdig
Hayley Sherriff
TEAM TCMA
Haifa Lynch Vann på domslut
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
18
Färdig
Lachlan Pratt
One Purpose BJJ
William Jubb SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Vann på Submission - 00:42
Boys No-Gi / Intermediate / Pee Wee II (8yrs) / -31 kg
(Day 1)
20
Färdig
Soren Hoopmann
Team Lead
Vann på poäng - 03:00
Ram McRae
Girls No-Gi / Intermediate / Junior I (10yrs) / -40 kg
(Day 1)
24
Färdig
Heili Sirvio
SJJA Team
Lava Lopez Team Lead Vann på Submission - 01:38
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
30
Färdig
Adrian Kavunenko
Temple Jiu Jitsu
Chris Young Team Lead Vann på Submission - 01:44