Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / Intermediate / Junior I (10yrs) / -40 kg
(Day 1)
15
Afgelopen
Seth Quinn
Team Lead
Gewonnen via Punten - 04:00
Jeremy Fogarty SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Mix No-Gi / Novice / Pee Wee I (7yrs) / -28 kg
(Day 1)
1-19
Afgelopen
Seth Mcdonnell
LEGACY
Gewonnen via Overgave - 00:51
Kobi Rooth LEGACY
Kids Mix Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Day 1)
7
Afgelopen
Archie Barber
Southside Brazilian Jiu Jitsu
Jay J Sharman Empire Martial Arts Gewonnen via Overgave - 00:37
Girls Gi / Intermediate / Junior III (12yrs) / -51.5 kg
(Day 1)
19
Afgelopen
Tayla Walsh
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Gewonnen op Beslissing - 04:00
Sade Hughes Team Lead
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
16
Afgelopen
Varun Mehrotra
Unity Jiu Jitsu School
Gewonnen via Punten - 06:00
Joao Pedro Mesquita TA | BYRON BAY
Boys Gi / Advanced / Teen II (14yrs) / Above 69,0 kg
(Day 1)
2-23
Afgelopen
William Dubelaar
Axis Jiu-Jitsu Academy Australia
Chilli Harel Gewonnen via Overgave - 02:07
Kids Mix No-Gi / Novice / Pee Wee I (7yrs) / -28 kg
(Day 1)
1-21
Afgelopen
Miila Sirvio
SJJA Team
Gewonnen op Beslissing - 03:00
Cooper Telford Team Lead
Boys No-Gi / Advanced / Junior II (11yrs) / -46 kg
(Day 1)
21
Afgelopen
Archie Windle
LEGACY
Tayron Pinto SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Gewonnen via Punten - 04:00
Kids Mix Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Day 1)
6
Afgelopen
Murilo Balthazar Da Silveira
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Seth Mcdonnell LEGACY Gewonnen via Punten - 03:00
Kids Mix No-Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / -37 kg
(Day 1)
10
Afgelopen
Montagu Soldo
Carlson Gracie Gold Coast
Harrison Dando LEGACY Gewonnen via Punten - 03:00
Boys Gi / Intermediate / Junior III (12yrs) / Above 60,5 kg
(Day 1)
1-20
Afgelopen
David Greenhalgh
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 00:37
Hunter Thomas Portal Brazilian Jiu Jitsu
Boys No-Gi / Novice / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(Day 1)
2-19
Afgelopen
Bodhi Bridge
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 02:00
Ocean Mellor Portal Brazilian Jiu Jitsu
Boys No-Gi / Novice / Junior I (10yrs) / -34 kg
(Day 1)
19
Afgelopen
Lewis Degenhardt
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Taj Chevalley SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Gewonnen via Overgave - 03:14
Girls Gi / Intermediate / Junior III (12yrs) / -51.5 kg
(Day 1)
20
Afgelopen
Evie Hokins
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Tayla Walsh SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Gewonnen via Punten - 04:00
Boys Gi / Advanced / Teen II (14yrs) / Above 69,0 kg
(Day 1)
2-24
Afgelopen
William Dubelaar
Axis Jiu-Jitsu Academy Australia
Chilli Harel Gewonnen via Overgave - 02:22
Boys No-Gi / Intermediate / Teen III (15yrs) / -54 kg
(Day 1)
13
Afgelopen
Caelan Corcoran
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Gewonnen via Overgave - 01:05
Peter Nicolaou LEGACY
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
16
Afgelopen
Cole Smith
Galeb Brothers BJJ
Gewonnen via Punten - 06:00
Abraham Howard-Edwards SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Girls Gi / Mixed / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
1-22
Afgelopen
Lara Loqdowns
Gewonnen op Beslissing - 04:00
Sofia Rezai-Smyth Portal Brazilian Jiu Jitsu
Boys No-Gi / Advanced / Junior II (11yrs) / -46 kg
(Day 1)
22
Afgelopen
Archie Windle
LEGACY
Tayron Pinto SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Gewonnen via Overgave - 01:10
Kids Mix Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
15
Afgelopen
Hayato Schwalger
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Gewonnen via Overgave - 02:31
Cooper Telford Team Lead
Girls No-Gi / Intermediate / Junior II (11yrs) / -49 kg
(Day 1)
24
Afgelopen
Maci Mayne
Empire Martial Arts
Sade Hughes Team Lead Gewonnen via Overgave - 02:11
Girls No-Gi / Intermediate / Junior I (10yrs) / -40 kg
(Day 1)
23
Afgelopen
Heili Sirvio
SJJA Team
Lava Lopez Team Lead Gewonnen via Overgave - 02:54
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
20
Afgelopen
Matthew Clarke
Aaron Huynh FT Jiu Jitsu Australia Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 02:32
Boys Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
Afgelopen
Logan Batiste
Gracie Barra Noosa
Jai Cahill Carlson Gracie Gold Coast Gewonnen via Walkover - 00:01
Boys Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
Afgelopen
Jett Fuli Griffiths
Kings Academy Australia
Gewonnen via Walkover
Logan Batiste Gracie Barra Noosa
Kids Mix Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
16
Afgelopen
Byron Schipplock
Empire Martial Arts
Gewonnen via Punten - 03:00
Cherith White
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
17
Afgelopen
Jake Turner
Carlson Gracie Team
Gewonnen via Overgave - 01:46
BRUNO MASCARENHAS MENDES DOS SANTOS ORIGEM JIU-JITSU
Girls No-Gi / Mixed / Pee Wee III (9yrs) / -43 kg
(Day 1)
1-23
Afgelopen
Hayley Sherriff
TEAM TCMA
Haifa Lynch Gewonnen op Beslissing
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
18
Afgelopen
Lachlan Pratt
One Purpose BJJ
William Jubb SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Gewonnen via Overgave - 00:42
Boys No-Gi / Intermediate / Pee Wee II (8yrs) / -31 kg
(Day 1)
20
Afgelopen
Soren Hoopmann
Team Lead
Gewonnen via Punten - 03:00
Ram McRae
Girls No-Gi / Intermediate / Junior I (10yrs) / -40 kg
(Day 1)
24
Afgelopen
Heili Sirvio
SJJA Team
Lava Lopez Team Lead Gewonnen via Overgave - 01:38
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
30
Afgelopen
Adrian Kavunenko
Temple Jiu Jitsu
Chris Young Team Lead Gewonnen via Overgave - 01:44