Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Mix Gi / Mixed / Pee Wee III (9yrs) / -45,3 kg
(Day 1)
1-5
Afgelopen
Lewis Telford
Team Lead
Gewonnen via Overgave - 00:39
Elsie Austin SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Mixed Gi / Mix / Mighty Mite III (6yrs) / -31,2 kg
(Day 1)
8
Afgelopen
Dia Leong
Galeb Brothers BJJ
Alby Cootes Team Lead Gewonnen via Overgave - 00:48
Boys Gi / Intermediate / Pee Wee II (8yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
6
Afgelopen
Sky Brebner
TA | BYRON BAY
Gewonnen via Overgave - 01:25
Soren Hoopmann Team Lead
Boys Gi / Intermediate / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
1-6
Afgelopen
Jeremy Fogarty
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Gewonnen via Overgave - 01:48
Taj Chevalley SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Boys Gi / Mixed / Junior III (12yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
6
Afgelopen
Lava Lopez
Team Lead
Phoenix Brebner TA | BYRON BAY Gewonnen via Overgave
Boys Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
6
Afgelopen
Noah Pimentel
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Gewonnen via Punten - 03:00
Montagu Soldo Carlson Gracie Gold Coast
Kids Mixed Gi / Novice / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Day 1)
6
Afgelopen
Kobi Rooth
LEGACY
Kai Pinto SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Gewonnen via Punten - 02:00
Boys Gi / Mixed / Junior III (12yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
7
Afgelopen
Beau Young
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave
Seth Quinn Team Lead
Girls Gi / Intermediate / Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
7
Afgelopen
Tilly Dufner
Team Lead
Gewonnen via Overgave - 02:30
Kaia Leong Galeb Brothers BJJ
Boys Gi / Novice / Mighty Mite III (6yrs) / -24 kg
(Day 1)
2-2
Afgelopen
Noah De Campos
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Zion Teixeira Team Lead Gewonnen via Overgave - 00:45
Kids Mix Gi / Mixed / Pee Wee III (9yrs) / -45,3 kg
(Day 1)
1-7
Afgelopen
Enaj Sadlier
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Caylee Austin SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Gewonnen via Overgave - 02:58
Kids Mix Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Day 1)
Afgelopen
Leo Batiste
Gracie Barra Noosa
Archie Barber Southside Brazilian Jiu Jitsu Gewonnen via Walkover
Boys No-Gi / Intermediate / Junior III (12yrs) / Above 58 kg
(Day 1)
9
Afgelopen
Jye Dubelaar
Axis Jiu-Jitsu Academy Australia
David Greenhalgh Portal Brazilian Jiu Jitsu Gewonnen via Punten
Kids Mix Gi / Intermediate / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Day 1)
6
Afgelopen
Miila Sirvio
SJJA Team
Yan Balladi Flow Martial Arts Coolangatta Gewonnen via Overgave - 00:52
Boys Gi / Novice / Mighty Mite II (5yrs) / 20,0 kg
(Day 1)
2
Afgelopen
Ocean Mellor
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 02:00
Levi Lowe TA | BYRON BAY
Kids Mixed Gi / Novice / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Day 1)
5
Afgelopen
Sean Reilly
TA | BYRON BAY
Alessandro Imamura TA | BYRON BAY Gewonnen via Overgave - 00:36
Boys Gi / Intermediate / Junior II (11yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
10
Afgelopen
Sascha Gulyas
Empire Martial Arts
Gewonnen via Overgave - 02:14
Ryan Fuller Team Lead
Boys Gi / Novice / Junior III (12yrs) / -60,5 kg
(Day 1)
2-10
Afgelopen
Liam Coombs
Temple Jiu Jitsu
Jake Austin SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Gewonnen via Punten - 04:00
Boys Gi / Novice / Teen II (14yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
10
Afgelopen
Rocco Dugard
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Jesse-James Parr Team Lead Gewonnen via Overgave - 01:31
Boys Gi / Intermediate / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
1-8
Afgelopen
Evan Arnot
BJJ Lotus Club
Taj Chevalley SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Gewonnen via Overgave - 01:07
Boys No-Gi / Mixed / Teen III (15yrs) / -62 kg
(Day 1)
7
Afgelopen
Jake Young
Rogue MMA
Max Hayes-antcliffe Gewonnen via Punten - 04:00
Boys Gi / Intermediate / Pee Wee I (7yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
7
Afgelopen
Kai Lever
Flow Martial Arts Coolangatta
Gewonnen via Punten - 03:00
Johnny Quinn Team Lead
Boys Gi / Mixed / Junior II (11yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
1-10
Afgelopen
Archie Windle
LEGACY
Tayron Pinto SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Gewonnen via Overgave - 02:53
Kids Mixed Gi / Mix / Mighty Mite III (6yrs) / -31,2 kg
(Day 1)
9
Afgelopen
Lennox Austin
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Alby Cootes Team Lead Gewonnen via Overgave - 01:33
Girls Gi / Intermediate / Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
8
Afgelopen
Tilly Dufner
Team Lead
Gewonnen via Overgave - 02:00
Kaia Leong Galeb Brothers BJJ
Kids Mix Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Day 1)
4
Afgelopen
Archie Barber
Southside Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 03:00
Murilo Balthazar Da Silveira SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Boys No-Gi / Intermediate / Junior III (12yrs) / Above 58 kg
(Day 1)
10
Afgelopen
Jye Dubelaar
Axis Jiu-Jitsu Academy Australia
David Greenhalgh Portal Brazilian Jiu Jitsu Gewonnen via Punten
Kids Mix Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -39.3 kg
(Day 1)
10
Afgelopen
Annie Austin
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Harrison Dando LEGACY Gewonnen via Overgave - 00:57
Boys Gi / Novice / Teen II (14yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
11
Afgelopen
Kai Robinsen
C4 Brazillian Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 01:38
Connor Cassidy Team Lead
Kids Mix Gi / Mixed / Pee Wee III (9yrs) / -45,3 kg
(Day 1)
1-9
Afgelopen
Lewis Telford
Team Lead
Gewonnen via Overgave - 01:56
Hayley Sherriff TEAM TCMA
Boys Gi / Novice / Mighty Mite III (6yrs) / -24 kg
(Day 1)
2-5
Afgelopen
Bodhi Bridge
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 02:00
Zion Teixeira Team Lead
Boys Gi / Intermediate / Junior II (11yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
11
Afgelopen
Sascha Gulyas
Empire Martial Arts
Ryan Fuller Team Lead Gewonnen via Punten - 04:00