Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Mix No-Gi / Novice / Pee Wee I (7yrs) / -28 kg
(Day 1)
1-13
Färdig
Murilo Balthazar Da Silveira
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Seth Mcdonnell LEGACY Vann på poäng - 03:00
Kids Mix No-Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / -37 kg
(Day 1)
12
Färdig
Harrison Dando
LEGACY
Vann på Submission - 02:01
Harley Bennett
Boys Gi / Intermediate / Teen III (15yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
2-14
Färdig
Caelan Corcoran
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Peter Nicolaou LEGACY Vann på Submission - 02:30
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
15
Färdig
Nick Willsher
Galeb Brothers BJJ
Vann på poäng - 06:00
Obian Laidlaw C4 Brazillian Jiu Jitsu
Boys Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
17
Färdig
Oscar McCulloch
Carlson Gracie Gold Coast
Logan Batiste Gracie Barra Noosa
Kids Mix Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
14
Färdig
Cooper Telford
Team Lead
Cherith White Vann på Submission - 02:56
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 1 / -64,0 kg (Feather)
(Day 1)
2-16
Färdig
Chilli Harel
Vann på Submission - 00:58
Jondalar Dummigan C4 Brazillian Jiu Jitsu
Kids Mix Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -39.3 kg
(Day 1)
14
Färdig
Blaze Darby
Team Lead
Haifa Lynch Vann på poäng - 03:00
Boys No-Gi / Intermediate / Junior I (10yrs) / -40 kg
(Day 1)
14
Färdig
Seth Quinn
Team Lead
Jeremy Fogarty SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Vann på Submission - 02:31
Girls Gi / Mixed/ Junior I (10yrs) / -51.5 kg
(Day 1)
15
Färdig
Siena Hoopmann
Team Lead
Vann på Submission - 02:41
Maci Mayne Empire Martial Arts
Kids Mix No-Gi / Novice / Pee Wee I (7yrs) / -28 kg
(Day 1)
1-15
Färdig
Miila Sirvio
SJJA Team
Vann på poäng - 03:00
Seth Mcdonnell LEGACY
Boys No-Gi / Novice / Junior I (10yrs) / -34 kg
(Day 1)
17
Färdig
Lewis Degenhardt
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Taj Chevalley SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Vann på Submission - 02:04
Kids Mix Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
12
Färdig
Byron Schipplock
Empire Martial Arts
Vann på poäng - 03:00
Eva Brook TA | BYRON BAY
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
Färdig
Gabriel Santos
ORIGEM JIU-JITSU
Varun Mehrotra Unity Jiu Jitsu School Vann på Walkover
Boys Gi / Intermediate / Junior III (12yrs) / Above 60,5 kg
(Day 1)
1-16
Färdig
Jye Dubelaar
Axis Jiu-Jitsu Academy Australia
David Greenhalgh Portal Brazilian Jiu Jitsu Vann på Submission - 00:57
Boys No-Gi / Novice / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(Day 1)
2-17
Färdig
Noah De Campos
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Bodhi Bridge Portal Brazilian Jiu Jitsu Vann på Submission - 01:42
Kids Mix No-Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / -31 kg
(Day 1)
18
Färdig
Jax Mayne
Empire Martial Arts
Vann på poäng - 03:00
Layla Nicolaou LEGACY
Kids Mix No-Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / -37 kg
(Day 1)
11
Färdig
Montagu Soldo
Carlson Gracie Gold Coast
Harley Bennett Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / Advanced / Teen I (13yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
15
Färdig
Jake Young
Rogue MMA
Oliver Silvestro High Rollers Vann på Submission - 01:35
Girls Gi / Mixed / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
18
Färdig
Isabella Van Houwelingen
LEGACY
Madison Clarke High Rollers Vann på Submission - 01:51
Kids Mix No-Gi / Novice / Pee Wee I (7yrs) / -28 kg
(Day 1)
1-17
Färdig
Kobi Rooth
LEGACY
Cooper Telford Team Lead Vann på Submission - 00:41
Kids Mix Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -39.3 kg
(Day 1)
15
Färdig
Harrison Dando
LEGACY
Vann på Submission - 02:07
Harry Rice
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
17
Färdig
Nick Willsher
Galeb Brothers BJJ
Leo An WOLFLIFE ACADEMY CAMPBELLTOWN Vann på Submission - 00:55
Boys Gi / Intermediate / Junior III (12yrs) / Above 60,5 kg
(Day 1)
1-18
Färdig
Jye Dubelaar
Axis Jiu-Jitsu Academy Australia
Vann på Submission - 02:05
Hunter Thomas Portal Brazilian Jiu Jitsu
Boys No-Gi / Novice / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(Day 1)
2-18
Färdig
Noah De Campos
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Ocean Mellor Portal Brazilian Jiu Jitsu Vann på Submission - 01:38
Boys No-Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / -28 kg
(Day 1)
Färdig
Jett Fuli Griffiths
Kings Academy Australia
Vann på Walkover
Logan Batiste Gracie Barra Noosa
Boys No-Gi / Novice / Junior I (10yrs) / -34 kg
(Day 1)
18
Färdig
Lewis Degenhardt
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 04:00
Taj Chevalley SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Boys No-Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / -28 kg
(Day 1)
Färdig
Jett Fuli Griffiths
Kings Academy Australia
Vann på Walkover
Logan Batiste Gracie Barra Noosa
Kids Mix Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
13
Färdig
Hayato Schwalger
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Vann på Submission - 00:24
Eva Brook TA | BYRON BAY
Kids Mix No-Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / -31 kg
(Day 1)
19
Färdig
Jax Mayne
Empire Martial Arts
Vann på poäng - 03:00
Layla Nicolaou LEGACY
Kids Mix Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Day 1)
Färdig
Leo Batiste
Gracie Barra Noosa
Murilo Balthazar Da Silveira SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Vann på Walkover
Girls Gi / Intermediate / Junior III (12yrs) / -51.5 kg
(Day 1)
18
Färdig
Evie Hokins
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Vann på Submission - 00:46
Sybella Antoine FULL METAL JIU JITSU / MENDES BROS AUSTRALIA