Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Mix No-Gi / Novice / Pee Wee I (7yrs) / -28 kg
(Day 1)
1-13
Окончено
Murilo Balthazar Da Silveira
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Seth Mcdonnell LEGACY Won by points - 03:00
Kids Mix No-Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / -37 kg
(Day 1)
12
Окончено
Harrison Dando
LEGACY
Won by Submission - 02:01
Harley Bennett
Boys Gi / Intermediate / Teen III (15yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
2-14
Окончено
Caelan Corcoran
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Peter Nicolaou LEGACY Won by Submission - 02:30
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
15
Окончено
Nick Willsher
Galeb Brothers BJJ
Won by points - 06:00
Obian Laidlaw C4 Brazillian Jiu Jitsu
Boys Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
17
Окончено
Oscar McCulloch
Carlson Gracie Gold Coast
Logan Batiste Gracie Barra Noosa
Kids Mix Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
14
Окончено
Cooper Telford
Team Lead
Cherith White Won by Submission - 02:56
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 1 / -64,0 kg (Feather)
(Day 1)
2-16
Окончено
Chilli Harel
Won by Submission - 00:58
Jondalar Dummigan C4 Brazillian Jiu Jitsu
Kids Mix Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -39.3 kg
(Day 1)
Boys No-Gi / Intermediate / Junior I (10yrs) / -40 kg
(Day 1)
14
Окончено
Seth Quinn
Team Lead
Jeremy Fogarty SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by Submission - 02:31
Girls Gi / Mixed/ Junior I (10yrs) / -51.5 kg
(Day 1)
15
Окончено
Siena Hoopmann
Team Lead
Won by Submission - 02:41
Maci Mayne Empire Martial Arts
Kids Mix No-Gi / Novice / Pee Wee I (7yrs) / -28 kg
(Day 1)
1-15
Окончено
Miila Sirvio
SJJA Team
Won by points - 03:00
Seth Mcdonnell LEGACY
Boys No-Gi / Novice / Junior I (10yrs) / -34 kg
(Day 1)
17
Окончено
Lewis Degenhardt
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Taj Chevalley SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by Submission - 02:04
Kids Mix Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
12
Окончено
Byron Schipplock
Empire Martial Arts
Won by points - 03:00
Eva Brook TA | BYRON BAY
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
Окончено
Gabriel Santos
ORIGEM JIU-JITSU
Varun Mehrotra Unity Jiu Jitsu School Won by Walkover
Boys Gi / Intermediate / Junior III (12yrs) / Above 60,5 kg
(Day 1)
1-16
Окончено
Jye Dubelaar
Axis Jiu-Jitsu Academy Australia
David Greenhalgh Portal Brazilian Jiu Jitsu Won by Submission - 00:57
Boys No-Gi / Novice / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(Day 1)
2-17
Окончено
Noah De Campos
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Bodhi Bridge Portal Brazilian Jiu Jitsu Won by Submission - 01:42
Kids Mix No-Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / -31 kg
(Day 1)
18
Окончено
Jax Mayne
Empire Martial Arts
Won by points - 03:00
Layla Nicolaou LEGACY
Kids Mix No-Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / -37 kg
(Day 1)
11
Окончено
Montagu Soldo
Carlson Gracie Gold Coast
Harley Bennett Won by points - 03:00
Boys Gi / Advanced / Teen I (13yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
15
Окончено
Jake Young
Rogue MMA
Oliver Silvestro High Rollers Won by Submission - 01:35
Girls Gi / Mixed / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
18
Окончено
Isabella Van Houwelingen
LEGACY
Madison Clarke High Rollers Won by Submission - 01:51
Kids Mix No-Gi / Novice / Pee Wee I (7yrs) / -28 kg
(Day 1)
1-17
Окончено
Kobi Rooth
LEGACY
Cooper Telford Team Lead Won by Submission - 00:41
Kids Mix Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -39.3 kg
(Day 1)
15
Окончено
Harrison Dando
LEGACY
Won by Submission - 02:07
Harry Rice
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
17
Окончено
Nick Willsher
Galeb Brothers BJJ
Leo An WOLFLIFE ACADEMY CAMPBELLTOWN Won by Submission - 00:55
Boys Gi / Intermediate / Junior III (12yrs) / Above 60,5 kg
(Day 1)
1-18
Окончено
Jye Dubelaar
Axis Jiu-Jitsu Academy Australia
Won by Submission - 02:05
Hunter Thomas Portal Brazilian Jiu Jitsu
Boys No-Gi / Novice / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(Day 1)
2-18
Окончено
Noah De Campos
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Ocean Mellor Portal Brazilian Jiu Jitsu Won by Submission - 01:38
Boys No-Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / -28 kg
(Day 1)
Окончено
Jett Fuli Griffiths
Kings Academy Australia
Won by Walkover
Logan Batiste Gracie Barra Noosa
Boys No-Gi / Novice / Junior I (10yrs) / -34 kg
(Day 1)
18
Окончено
Lewis Degenhardt
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Won by points - 04:00
Taj Chevalley SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Boys No-Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / -28 kg
(Day 1)
Окончено
Jett Fuli Griffiths
Kings Academy Australia
Won by Walkover
Logan Batiste Gracie Barra Noosa
Kids Mix Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
13
Окончено
Hayato Schwalger
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by Submission - 00:24
Eva Brook TA | BYRON BAY
Kids Mix No-Gi / Intermediate / Pee Wee III (9yrs) / -31 kg
(Day 1)
19
Окончено
Jax Mayne
Empire Martial Arts
Won by points - 03:00
Layla Nicolaou LEGACY
Kids Mix Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Day 1)
Окончено
Leo Batiste
Gracie Barra Noosa
Murilo Balthazar Da Silveira SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by Walkover
Girls Gi / Intermediate / Junior III (12yrs) / -51.5 kg
(Day 1)
18
Окончено
Evie Hokins
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by Submission - 00:46
Sybella Antoine FULL METAL JIU JITSU / MENDES BROS AUSTRALIA