Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Mixed Gi / Mixed / Mighty Mite III (6yrs) / -22,0 kg
(Day 1)
1-6
Terminé
Yan Balladi
FLOW MARTIAL ARTS
Jacob Hadwick Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Gagné par points - 02:00
Boys Gi / Mixed / Junior I (10yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
11
Terminé
Jack Baguley
Galeb Brothers BJJ
KALANI SALUSSOLIA SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Gagné par soumission - 00:29
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Day 1)
9
Terminé
Sky Brebner
Team Lead
Gagné par points - 02:00
Benjamin Barton-Harvey LEGACY
Boys Gi / Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
11
Terminé
Zavier Teers
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Gagné par soumission - 02:50
William Sinclair Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
5
Terminé
Benjamin Smith
TA | BYRON BAY
Gagné par points - 04:00
Floyd Wright
Boys Gi / Orange / Teen III (15yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
13
Terminé
To be decided
Raihan Brooking SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Gagné par soumission - 03:02
Boys Gi / White / Teen III (15yrs) / Above 69,0 kg
(Day 1)
4
Terminé
Declan Scotcher
FULL METAL JIU JITSU / MENDES BROS AUSTRALIA
Gagné par points - 04:00
William Jubb SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Boys Gi / Mixed / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-9
Terminé
Rui Narushima
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Jacob Richmond Gagné par soumission - 01:14
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
2-11
Terminé
Kai Green
LEGACY
Phoenix Brebner Team Lead Gagné par points - 03:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -24 kg
(Day 1)
9
Terminé
Casius Kruck
LEGACY
Luzius Rushton TA | BYRON BAY Gagné par points - 03:00
Kids Mixed Gi / Mixed / Mighty Mite III (6yrs) / -22,0 kg
(Day 1)
1-7
Terminé
Lilyannah Ponsonby
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Jacob Hadwick Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Gagné par soumission - 00:14
Boys Gi / Grey / Teen II (14yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
12
Terminé
Lorenzo Uren
ALLIANCE JIU JITSU BRISBANE
Gagné par soumission - 01:01
Dexta Bruback Alliance BJJ Australia
Kids Mixed Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
2-2
Terminé
Leo Hattori
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Gagné par soumission
Kaius Simpson Portal Brazilian Jiu Jitsu
Boys Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
9
Terminé
Jace McMurray
De Been 100% Jiu Jitsu
Liam Finter FLOW MARTIAL ARTS Gagné par points - 04:00
Kids Mixed Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
2-3
Terminé
Halle Thomas
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Gagné par points
Leo Hattori Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Mixed Gi / Mixed / Mighty Mite III (6yrs) / -22,0 kg
(Day 1)
1-8
Terminé
Yan Balladi
FLOW MARTIAL ARTS
Kohki Nakamura AXIS Gagné par soumission - 00:53
Kids Mixed Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
2-5
Terminé
Halle Thomas
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Gagné par points
Kaius Simpson Portal Brazilian Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
6
Terminé
Kai Clarke
Gagné par soumission - 00:44
Jermaine Chong SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Boys Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
8
Terminé
Izack Sinclair
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Gagné par points - 04:00
Rio Culell Fight Club Jiu Jitsu Australia
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Day 1)
10
Terminé
Harry Rice
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Gagné par Disqualification
Benjamin Barton-Harvey LEGACY
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
9
Terminé
Nevah Wanoa
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Gagné par soumission - 03:38
David Greenhalgh Portal Brazilian Jiu Jitsu
Kids Mixed Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
2-1
Terminé
Halle Thomas
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Gagné par points - 03:00
Payton McMurray De Been 100% Jiu Jitsu
Boys Gi / Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
12
Terminé
Cameron Chalmers
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Gagné par points - 04:00
William Sinclair Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
9
Terminé
Duke Davis
TA | BYRON BAY
Dominic Smith TA | BYRON BAY Gagné par soumission - 01:59
Boys Gi / Grey / Teen II (14yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
13
Terminé
Lorenzo Uren
ALLIANCE JIU JITSU BRISBANE
Gagné par soumission - 01:03
Dexta Bruback Alliance BJJ Australia
Boys Gi / Orange / Teen III (15yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
Boys Gi / Mixed / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-12
Terminé
Lorenzo Crawford
Checkmat Tweed Heads
Jamie Ponsonby Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Gagné par soumission - 01:38
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
10
Terminé
Daniel Faria
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Gagné par soumission - 02:21
Benjamin Faria SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
2-8
Terminé
Zigen Minami
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Gagné par points - 03:00
Lewis Telford
Boys Gi / White / Teen III (15yrs) / Above 69,0 kg
(Day 1)
5
Terminé
Caelin Zavattaro-Lucey
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Gagné par points - 04:00
William Jubb SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Boys Gi / White / Teen I (13yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
3
Terminé
Randall Rowan
Cooper Pritchard Fight Club Jiu Jitsu Australia Gagné par soumission - 01:35
Boys Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
10
Terminé
Jack Wise
Gagné par soumission - 01:26
Liam Finter FLOW MARTIAL ARTS