Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Novice / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
3
Afgelopen
Tommy Davis
Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Sonny Haskins Fight Club Jiu Jitsu Australia Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 02:09
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
4
Afgelopen
James Parkin
Gamebred Academy Jiu Jitsu
Nathan Gould Gewonnen via Punten - 06:00
Boys Gi / Novice / Junior I (10yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
4
Afgelopen
Byron Hornby
Gracie Barra Burleigh Heads
Gewonnen via Punten - 04:00
Justen Langford Fight Club Jiu Jitsu Australia
Boys Gi / Novice / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
4
Afgelopen
Alessandro Imamura
TA | BYRON BAY
Gewonnen via Overgave - 01:21
Jayden Linnemann TA | BYRON BAY
Boys Gi / General / Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
5
Afgelopen
Tala Brebner
TA | BYRON BAY
Rhodes Ropati Galeb Brothers BJJ Gewonnen via Overgave - 00:21
Boys Gi / General / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
2-6
Afgelopen
Harry Rice
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Gewonnen via Punten - 04:00
Zion Staten Fight Club Jiu Jitsu Australia
Boys Gi / Novice / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(Day 1)
1-3
Afgelopen
M8y Marco Tamayo
Gracie Barra Surfers Paradise
Wolf Ropati Galeb Brothers BJJ Gewonnen via Punten - 02:00
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2
Afgelopen
Sam Burraston
Gewonnen via Punten - 06:00
Luka Lewis Heartbreak Conditioning
Boys Gi / General / Pee Wee III (9yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
7
Afgelopen
Elijah Thomas
Galeb Brothers BJJ
Gewonnen via Overgave - 00:43
Mani Knight Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Boys Gi / Novice / Junior I (10yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
6
Afgelopen
Caique Duff
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Gewonnen via Overgave - 00:09
Zarco Cooke Portal Brazilian Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
3
Afgelopen
Sunny Matheson
One Purpose BJJ
Gewonnen via Punten - 06:00
Oliver Mounier Drop Bear Brazilian Jiu-Jitsu
Boys Gi / Novice / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
8
Afgelopen
Banyan Gregory
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Jed Anderson Boonchu Gewonnen via Punten - 03:00
Boys Gi / Novice / Junior I (10yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
5
Afgelopen
Justen Langford
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Neo Callanan Point Break Brazilian Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 04:00
Boys Gi / General / Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
6
Afgelopen
Tala Brebner
TA | BYRON BAY
Rhodes Ropati Galeb Brothers BJJ Gewonnen via Overgave - 02:34
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
6
Afgelopen
Jacob Donohue
TA | BYRON BAY
Gewonnen via Punten - 06:00
Ryan Loffhagen Galeb Brothers BJJ
Boys Gi / General / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
2-9
Afgelopen
Masen Langford
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Linken Langford Fight Club Jiu Jitsu Australia Gewonnen via Overgave - 02:21
Mixed Gi / Novice / Pee Wee I (7yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
1-6
Afgelopen
Madison Aslin
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Carter Moseley Point Break Brazilian Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 03:00
Boys Gi / Novice / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
5
Afgelopen
Alessandro Imamura
TA | BYRON BAY
Gewonnen via Punten - 03:00
Sonny Haskins Fight Club Jiu Jitsu Australia
Boys Gi / General / Pee Wee III (9yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
8
Afgelopen
Elijah Thomas
Galeb Brothers BJJ
Ned Simmonds Flow Martial Arts Coolangatta Gewonnen via Punten - 03:00
Boys Gi / Novice / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
6
Afgelopen
Jayden Linnemann
TA | BYRON BAY
Tommy Davis Point Break Brazilian Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 03:00
Boys Gi / General / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
2-7
Afgelopen
Zion Staten
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Sky Brebner TA | BYRON BAY Gewonnen via Overgave - 01:15
Boys Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -24 kg
(Day 1)
Afgelopen
Zion Brisci
Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen via Walkover
Charlie Dolan Portal Brazilian Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
3
Afgelopen
Rocky Grosdanis
Gamebred Academy Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 06:00
Sam Burraston
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
5
Afgelopen
Patrick Basso
GARAGE JIU-JITSU
Gewonnen via Punten - 06:00
Thomas Oakland Empire Martial Arts
Boys Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -24 kg
(Day 1)
1-7
Afgelopen
Eva Puljich
Team Lead
London Lindsay TA | BYRON BAY Gewonnen via Overgave - 00:52
Boys Gi / Novice / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
9
Afgelopen
Nixon Baber
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Jed Anderson Boonchu Gewonnen via Punten - 03:00
Boys Gi / Novice / Junior I (10yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
7
Afgelopen
Caique Duff
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Gewonnen via Overgave - 01:47
Amos Marles Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Girls Gi / Novice / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-10
Afgelopen
Mariah Williams
TA | BYRON BAY
Gewonnen via Punten - 03:00
Emily Sant C4 Brazillian Jiu Jitsu
Boys Gi / General / Pee Wee III (9yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
9
Afgelopen
Ned Simmonds
Flow Martial Arts Coolangatta
Gewonnen via Overgave - 01:32
Mani Knight Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Boys Gi / General / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
2-10
Afgelopen
Masen Langford
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Gewonnen via Punten - 04:00
Charlie Rice SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Boys Gi / General / Junior III (12yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
10
Afgelopen
Phoenix Brebner
TA | BYRON BAY
Gewonnen via Overgave - 00:16
Lewis Degenhardt Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Boys Gi / General / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
2-8
Afgelopen
Harry Rice
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Sky Brebner TA | BYRON BAY Gewonnen via Overgave - 00:30