Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls No-Gi / General / Teen I (13yrs) / -50 kg
(Day 1)
Afgelopen
Isabel Iivonen
SJJA Team
Gewonnen via Walkover
Keira Millar Collective Martial Arts
Boys No-Gi / General / Junior II (11yrs) / -31 kg
(Day 1)
2-28
Afgelopen
Kiran Richmond
Gewonnen via Punten - 04:00
Caitanya Barnett Flow Martial Arts Coolangatta
Girls Gi / General / Teen II (14yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
25
Afgelopen
Indi Poulos
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Skyla Lange Team Lead Gewonnen via Overgave - 02:30
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
22
Afgelopen
Chris Scandolera
Gracie Barra Surfers Paradise
Gewonnen via Overgave - 03:19
Bradley Barry C4 Brazillian Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
29
Afgelopen
Trevor Boddy
Lemos Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Gewonnen via Punten - 05:00
Riley Batchelor TA | BYRON BAY
Mixed No-Gi / Novice / Pee Wee III (9yrs) / -31 kg
(Day 1)
30
Afgelopen
Zachary Lange
Team Lead
Gewonnen via Punten - 03:00
Jessica Aslin Portal Brazilian Jiu Jitsu
Male Open Weight Gi | Cash Division* / Black / Adult / Open Weight
(Day 1)
24
Afgelopen
Alfred Campbell
Galeb Brothers BJJ
Wagner Chrispim Junior TA | BYRON BAY Gewonnen via Punten - 10:00
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 1 / -74,0 kg (Middle)
(Day 1)
1-28
Afgelopen
Hayden Absalom
Higgins Submission Fighting
Gewonnen via Overgave - 00:40
Josh Trowbridge Team Lead
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
Afgelopen
Bailey Hendy
Life BJJ
Gewonnen via Walkover
Keahnu Parata Black Dragon Kai
Girls Gi / Novice / Teen III (15yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
28
Afgelopen
Matea Deane-Adamowicz
Fight Club Jiu Jitsu Australia
India Rose Frith Point Break Brazilian Jiu Jitsu Gewonnen via Overgave - 00:56
Boys No-Gi / Novice / Junior I (10yrs) / -28 kg
(Day 1)
28
Afgelopen
Shalev Mayor Solell
Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Nixon Baber Fight Club Jiu Jitsu Australia Gewonnen via Overgave - 03:53
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
23
Afgelopen
Jake Roberts
Switch Jiu Jitsu
Bailey Hendy Life BJJ Gewonnen via Overgave - 04:46
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
2-32
Afgelopen
Thomas Horne
FLOW MARTIAL ARTS
Marco Rosito TA | BYRON BAY Gewonnen via Punten - 05:00
Boys No-Gi / Novice / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(Day 1)
1-29
Afgelopen
M8y Marco Tamayo
Gracie Barra Surfers Paradise
Wolf Ropati Galeb Brothers BJJ Gewonnen via Punten - 02:00
Mixed No-Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -31 kg
(Day 1)
1-31
Afgelopen
Caique Duff
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Gewonnen via Overgave - 00:08
Madison Aslin Portal Brazilian Jiu Jitsu
Mixed No-Gi / Novice / Pee Wee III (9yrs) / -31 kg
(Day 1)
31
Afgelopen
Jessica Aslin
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Noah Merhabi Fighters Haven Team Gewonnen via Overgave - 00:40
Boys No-Gi / General / Teen I (13yrs) / -38 kg
(Day 1)
2-31
Afgelopen
Rama Barnett
Flow Martial Arts Coolangatta
Ryan Fuller Team Lead Gewonnen via Punten - 04:00
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
30
Afgelopen
Patrick Rice
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Gewonnen via Overgave - 02:36
Mike Lubans Flow Martial Arts Coolangatta
Girls Gi / General / Teen II (14yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
26
Afgelopen
Skyla Lange
Team Lead
Gewonnen via Punten
Ashling Hardy Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Boys No-Gi / Novice / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(Day 1)
1-30
Afgelopen
M8y Marco Tamayo
Gracie Barra Surfers Paradise
Wolf Ropati Galeb Brothers BJJ Gewonnen via Punten - 02:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
24
Afgelopen
Thiago Cordeiro
Flow Martial Arts Coolangatta
Gewonnen via Overgave - 01:29
Chris Scandolera Gracie Barra Surfers Paradise
Male Open Weight No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
Afgelopen
Oliver Mounier
Drop Bear Brazilian Jiu-Jitsu
Tasar Malone shindo new breed Gewonnen via Walkover
Mixed No-Gi / Novice / Pee Wee III (9yrs) / -31 kg
(Day 1)
32
Afgelopen
Zachary Lange
Team Lead
Jed Anderson Boonchu Gewonnen via Punten - 03:00
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
2-33
Afgelopen
Braydon Fiveash
Team Lead
Gewonnen via Overgave - 05:00
Domenick Barlis
Male No-Gi / Blue / Adult / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Day 1)
Afgelopen
Oliver Mounier
Drop Bear Brazilian Jiu-Jitsu
Sunny Matheson One Purpose BJJ Gewonnen via Walkover
Mixed No-Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -31 kg
(Day 1)
1-32
Afgelopen
Caique Duff
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Gewonnen via Overgave - 00:07
Magnús Marshall Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Boys No-Gi / Novice / Junior I (10yrs) / -28 kg
(Day 1)
29
Afgelopen
Nixon Baber
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Neo Callanan Point Break Brazilian Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 04:00
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
22
Afgelopen
Isaac Bjornsson
TA | BYRON BAY
Gewonnen via Punten - 07:00
William Graves TA | BYRON BAY
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
31
Afgelopen
Hiago Faria Luciano
LEGACY
Gewonnen via Overgave - 05:27
Marley Dekker Portal Brazilian Jiu Jitsu
Boys No-Gi / Novice / Junior II (11yrs) / -37 kg
(Day 1)
35
Afgelopen
Hussein Hadi
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 01:07
Riley Sant C4 Brazillian Jiu Jitsu
Mixed No-Gi / Novice / Pee Wee II (8yrs) / -37 kg
(Day 1)
1-34
Afgelopen
Unknown User
Team Lead
Gewonnen via Overgave - 01:37
Carter Moseley Point Break Brazilian Jiu Jitsu
Mixed No-Gi / Novice / Pee Wee III (9yrs) / -31 kg
(Day 1)
33
Afgelopen
Zachary Lange
Team Lead
Gewonnen via Punten - 03:00
Noah Merhabi Fighters Haven Team